1  / 8
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 1
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 2
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 3
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 4
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 5
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 6
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 7
Продам квартиру в ЖК Атмосфера - фото 8

Продам квартиру в ЖК Атмосфера

Вишневе

Поскаржитись
75 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 лютого 2026, ID: 4713680
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 8 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 12 
Опис
Однокімнатна квартира з новесеньким ремонтом !

Площа : 43 м2

Поверх : 10/12

В квартирі виконаний стильний та якісний ремонт в приємних світлих тонах. В кухні та на лоджії, санвузлі і у вхідній групі розведена тепла підлога (електро).
В кухні встановлена робоча зона з варильною поверхнею. Також є холодильник та духова піч.

Санвузол всім укомплектований : є бойлер , пральна машина, ванна.

В кімнаті встановлене велике ліжко.

Жк Атмосфера має дуже круту прибудинкову територію. Гарне озеленення , дитячі та спортивні майданчики. Двір без авто - це комофрт і безпека.

Є своя комерція на території ЖК.

Локація:

В пішому доступі все необхідне. зупинка громадського транспорту прямо на виході з ЖК. Поруч Сільпо , поліклініка , державна школа та садочок. Дуже багато різних магазинів та закладів. Центральна частина міста.

Є відеоогляд!
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Прдам 1 ком Уютній дворик Одеса 10
  • Однокімнатна
  • 51 м2
  • 11 / 11 пов.
68 000 $
Продам красивую 1 комнатную квартиру ЖК Уютный дворик Евідновлення.Постанови.Программи+ 68000уе тел 0933464401 - 11/11 этаж - площадь 51 м2 - отдельная комната - кухня-студия 18 м2 - выполнен качественный евроремонт - укомплектована мебелью и техникой - смежный санузел - спс более 3 лет - закрытый двор, есть всегда место для парковки
Одеса, Приморський
продам 1 ком Виарома Одеса 6
  • Однокімнатна
  • 36 м2
  • 10 / 11 пов.
60 000 $
Продаж 1к квартири 36 кв. м на вул. Інглезі 2А ЖК Via Roma 10 поверх з 11 Загальна площа 36 м² · житлова 8.7 м² · кухня 17 м² стан квартири: євроремонт Квартира з ремонтом, є АГВ , підігрів підлоги , панорамні вікна. Меблі та техніка залишаються Ціна 60000уе. Переуступка права Телефон 0933464401
Одеса, Київський
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Дніпро 14
  • Двокімнатна
  • 36 м2
  • 9 / 9 пов.
32 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Дніпро, Центральний
офлайн
Наталія
На сайті з 16 квітня 2020