1  / 20
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 1
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 2
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 3
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 4
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 5
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 6
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 7
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 8
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 9
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 10
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 11
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 12
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 13
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 14
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 15
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 16
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 17
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 18
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 19
Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі! - фото 20

Продам кутовий таунхаус у престижній локації Бучі!

Буча

Поскаржитись
198 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 13 липня 2026, ID: 5159729
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 100 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 2.3 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Ексклюзивний кутовий таунхаус у престижній локації Бучі - готовий до життя без компромісів
У самому серці одного з найкращих районів Бучі, поруч із лісом та в локації з найзручнішим виїздом до Києва, представлений сучасний кутовий таунхаус, де продумана кожна деталь для комфортного та статусного життя.
Будинок повністю готовий до заселення: авторський дизайн інтер'єру, якісні оздоблювальні матеріали, стильні меблі та сучасна побутова техніка входять у вартість. Це пропозиція для тих, хто цінує свій час та обирає готові рішення найвищого рівня.

Загальна площа - 100 кв.м.
Кутова земельна ділянка - 2,35 сотки ( фактично 3.5)
3 окремі кімнати та вітальня
Простора кухня - 11 кв.м.
Повна комплектація меблями та технікою

Комбінована система опалення: електричний котел та камін з розведенням теплого повітря на 2 поверхи
Власна свердловина
Септик
Просторе технічне горище з можливістю облаштування додаткового житлового поверху

Особливої уваги заслуговує прибудинкова територія. Завдяки кутовому розташуванню власники отримують більше приватності та простору. На ділянці виконано професійний ландшафтний дизайн, створено атмосферну мангальну зону для відпочинку та прийому гостей.

Локація поєднує переваги заміського життя та близькість до столиці. Поруч розташовані престижні житлові комплекси, сучасна інфраструктура, школи, дитячі садки, магазини, парки та рекреаційні зони. Оточення соснового лісу створює особливий мікроклімат та відчуття заміської резиденції всього за декілька хвилин від Києва.

Цей будинок - більше, ніж нерухомість. Це простір для життя, де комфорт, приватність та естетика об'єднані в єдину концепцію сучасного преміального житла.
Зворотній зв’язок
Лілія
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки Дніпро 10
  • Чотирикімнатна
  • 67 м2
  • 25 соток
40 000 $
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпропетровськ область Дніпровський район с Діброва вул Некрасова 21 ціна 40000 Дол.
Дніпро, Самарський
Продам дом в Крыжановке Одеса 7
  • Чотирикімнатна
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одеса, крыжановка
Продається будинок в с. Крехаїв Крехаїв 20
  • П’ятикімнатна
  • 86 м2
  • 30 соток
35 000 $
Продається будинок 86 м.кв., в с. Крехаів, вул. Деснянська (Гагаріна) 33, Остерська громада, Чернігівська обл.. Будівля складається з одноповерхової утепленоі дерв’яноі хати та двоповерхової цегляної ,між якими є суміжні двері. Має один суцільний дах з метало черепиці. Стара хата площею 42,8 кв.м. має дві кімнати, «сінці» (комора), веранда, також є дров’яне опалення – груба. Більш нова, цегляна хата, площею 42,9 кв.м., має два поверхи: три кімнати, сходи та тераса , є електроопалення на першому поверсі. Горище також можна перепланувати під ще одну кімнату. Загальна площа будинку 85,7 кв.м., земельна ділянка 0,3 га (з яких 0,25га земля загального користування). На територіІ розташовані сарай, погреб, санвузол (туалет) та велика літня альтанка. Будинок розташований в мальовничому місці – до річки 100м. Має газопостачання, електропостачання (двохзонний лічильник), скважина на воду 7м. Дальність від Києва – 45км.
Крехаїв