1  / 5
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці - фото 1
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці - фото 2
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці - фото 3
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці - фото 4
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці - фото 5

Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці

Полтава

Поскаржитись
446 200.77 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 серпня 2026, ID: 5190098
Характеристики
  • Тип гаража Гараж 
  • Матеріал Цегляний 
  • Загальна площа 24 м2
  • Комунікації Електрика, Асфальтована дорога 
  • Комфорт Яма, Стелажі, Охорона 
  • Інфраструктура Автомийка, Шиномонтаж, АЗС, СТО 
Опис
Продам капітальний, цегляний гараж в кооперативі на Огнівці розміром 3.4*5.8м та загальною площею 19.7 кв.м. Перекритий дах, стіни обшиті профнастилом, утеплені металеві ворота. Зроблений великий металевий стелаж на всю стіну для речей. Є оглядова яма та погріб на весь периметр гаража. Гараж знаходиться в центральній частині кооперативу. В корпоративі є вода, охорона, поруч АЗС, шиномонтаж та різноманітні СТО. Гараж приватизовано, документи в порядку. Продаж від власника, не АН.
Зворотній зв’язок
Евгений
офлайн
Схожі оголошення
Здам в оренду гараж в гаражному кооперативі Победа-6 Дніпро 3
    3 000 грн.
    Здам в оренду гараж номер 120 в гаражному кооперативі « Победа-6» по провулку Добровольців, 3 загальною площею 20,6 м2 (3,35*6,20 h=2.40) Комунальні платежі сплачуються додатково.
    Дніпро, Соборний
    Гараж металевий Біла Церква 4
      1 100 $
      Продам металевий гараж без місця, знаходиться в селі Фурси, не тече, 3х5м, під легкове авто. Перевезення можу організувати.
      Біла Церква
      Продам гараж Київ 3
        6 200 $
        Капітальний гараж на продаж. Продається повноцінний гараж з підвалом розміром гаража по вул. Азербайджанській. Розміри: Довж. - 5500 Шир.- 3300 Ворота - 2500 Висота - 2100 Стан - задовільний. Підвал потребує будівельної уваги. Вода і електрика - є. Оформлення швидко - через заяву у керівництва гаражного кооперативу. Пропозиція оренди відсутня
        Київ, Дніпровський
        офлайн
        Евгений
        На сайті з 16 квітня 2020