1  / 6
Продам гараж Теремки 2 - фото 1
Продам гараж Теремки 2 - фото 2
Продам гараж Теремки 2 - фото 3
Продам гараж Теремки 2 - фото 4
Продам гараж Теремки 2 - фото 5
Продам гараж Теремки 2 - фото 6

Продам гараж Теремки 2

Лісники

Поскаржитись
12 500 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 серпня 2026, ID: 5189812
Характеристики
  • Тип гаража Гараж 
  • Матеріал Бетонний 
  • Загальна площа 18 м2
  • Комунікації Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Асфальтована дорога 
  • Комфорт Санвузол, Охорона, Відеоспостереження 
  • Інфраструктура Автомийка, Шиномонтаж, Зарядка електромобілів, СТО, Автомагазин, Зупинка транспорту 
Опис
Продаж гаражного боксу у гаражно-будівельному кооперативі «Теремки» за адресою: вул. Касіяна, 1, Голосіївський район, Київ. Загальна площа – 18м². Висота стелі 2,76 м. Стіни цегляні, розташований на 5-му поверсі. Членство в кооперативі. Приватизований. Власник. Лічильник електроенергії новий. Стіни поштукатурені та пофарбовані.
Бокс сухий та чистий, обладнаний електрикою й освітленням, що робить його зручним як для зберігання авто, так і для речей. Територія кооперативу охороняється, в’їзд за перепустками, є відеоспостереження на поверхах, зручний заїзд і цілодобовий доступ.
У комплексі передбачена вся необхідна інфраструктура: мийка, СТО, шиномонтаж. У пішій доступності — АЗС та зупинка громадського транспорту. Станція метро Іподром.
Зворотній зв’язок
Світлана
офлайн
Схожі оголошення
Здам в оренду гараж в гаражному кооперативі Победа-6 Дніпро 3
    3 000 грн.
    Здам в оренду гараж номер 120 в гаражному кооперативі « Победа-6» по провулку Добровольців, 3 загальною площею 20,6 м2 (3,35*6,20 h=2.40) Комунальні платежі сплачуються додатково.
    Дніпро, Соборний
    Гараж металевий Біла Церква 4
      1 100 $
      Продам металевий гараж без місця, знаходиться в селі Фурси, не тече, 3х5м, під легкове авто. Перевезення можу організувати.
      Біла Церква
      Продам гараж Київ 3
        6 200 $
        Капітальний гараж на продаж. Продається повноцінний гараж з підвалом розміром гаража по вул. Азербайджанській. Розміри: Довж. - 5500 Шир.- 3300 Ворота - 2500 Висота - 2100 Стан - задовільний. Підвал потребує будівельної уваги. Вода і електрика - є. Оформлення швидко - через заяву у керівництва гаражного кооперативу. Пропозиція оренди відсутня
        Київ, Дніпровський
        офлайн
        Світлана
        На сайті з 16 квітня 2020