1  / 9
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 1
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 2
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 3
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 4
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 5
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 6
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 7
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 8
Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО - фото 9

Продам ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО

Тернопіль

Поскаржитись
12 100 $
33 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2024, ID: 2550743
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Кадастровый номер 6110100000 
  • Площадь участка 6 соток
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество 
  • Постройки на участке Вагончик 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Опис
Продам земельну ділянку в кооперативі Сади ветеранів АТО. Ділянка №273 знаходиться в хорошому місці біля центральної дороги коопераву. Недалеко від Львівської траси. Ділянка вирівняна. На ділянці підведена вода з водопроводу кооперативу. На ділянці знаходиться утеплений КУНГ і підключено світло. Продається разом з КУНГом. Також є проект одноповерхового будинку з мансардою для даної ділянки при необхідності який можна підкорегувати.

(09**********74
Зворотній зв’язок
Валентин
офлайн
Схожі оголошення
    12 000 грн.
    Земельна ділянка 8,5 соток. Поруч Молокозавод
    Суми
    Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
      99 750 $
      Продам незавершене будівництво промислової будівлі на земельній ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки - промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем, електроенергія. Ціна 665 $ за сотку. Власник Петро. Телефонуйте. За потреби, вишлю посилання на відео.
      Свалява
      Продам участок +дом Одеса 8
        180 000 $
        Продам на ул. Ахматовой угол Костанди участк 6 соток Участок правильной формы, угловой, легко делится на две отдельные части. Отличный вариант как для для инвестиций или строительства (двух отдельных домов,таунхаусов). На территории: • хозяйский дом 127 кв.м., и отдельный гостевой домик, который можно использовать для проживания или сдачи в аренду • гараж • место для парковки нескольких автомобилей • зона барбекю • уютная беседка • ухоженный участок с зелёными насаждениями • капитальный забор цена 180000уе тел 0933464401
        Одеса, Київський
        офлайн
        Валентин
        На сайті з 16 квітня 2020