1  / 8
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 1
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 2
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 3
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 4
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 5
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 6
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 7
Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя - фото 8

Продам діляку 8 соток в КМ Міжріччя

Хотянівка

Поскаржитись
33 600 $
15 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3499264
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 3221888800 38 140 
  • Площадь участка 8 соток
Опис
Продам земельну ділянку в Котеджному містечку Міжріччя.
8 соток
Найнижча ціна 4200$/сотка
Є різні ділянки 6/7/8 соток в КМ Міжріччя
Є геодезія по ділянкам

Кад.номер 3221888800 38 140

Котеджне містечко Міжріччя - це сучасне котеджне містечко під Києвом, розташоване на березі р. Десни з новою забудовою, розвиненою інфраструктурою та повним обслуговуванням на масиві.
Зворотній зв’язок
Валерій
офлайн