1  / 20
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 1
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 2
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 3
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 4
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 5
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 6
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 7
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 8
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 9
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 10
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 11
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 12
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 13
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 14
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 15
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 16
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 17
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 18
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 19
Продам дачу "Юність-1", Кременчук - фото 20

Продам дачу "Юність-1", Кременчук

Кременчук

Поскаржитись
16 000 евр.
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 лютого 2026, ID: 4790126
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Дача 
  • Кімнат
  • Загальна площа 60 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 10 сот.
  • Опалення Твердопаливне 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Комфорт Душова кабіна, Балкон, Ґрати на вікнах 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Опис
Продається дача Юність-1, алея 3.
Між Горішніми Плавнями та Кременчуком. Зупинки поруч: «Низи» – 13 хв, зупинка «Сади» -8 хв пішки.
Продається двоповерховий дачний будинок на алеї 3а (права сторона), розміщений на ділянці 5 соток. Також, навпроти є ще одна ділянка 5 соток для насаджень.
У будинку проведена вода, каналізація, є туалет, душова кабінка та підключення для пральної машини. Вікна пластикові, є решітки. Електропроводка замінена у 2014 році, у 2020 встановлено стабілізатор напруги, лічильник «день-ніч».
Будинок утеплений ззовні пінопластом 50мм, та перший поверх зсередини мінеральною ватою, горище утеплено мінеральною ватою 100мм.
Опалення піччю чи котлом тривалого горіння, що підключені до радіаторів. Система працює без світла, самопливом та опалює 2 поверхи. В систему опалення залитий пропіленгліколь (незамерзайка) до -30°. У ванній кімнаті є електрична тепла підлога з терморегулятором.
Дача підключена до дротового інтернету «Фобос».
На ділянці також є вуличний туалет та дровітня з підручних матеріалів, ділянка огороджена парканом з профнастилу з трьох сторін, зі сторони вулиці – штампований метал.
Будинок придатний для проживання цілий рік, але потребує косметичного ремонту.
В будинку проживають квартиранти.
Ціна 16000€, можливий торг.

Євгенія - +38********95 Wiber
+358413277860 WhatsApp
Олег - +38********17
Зворотній зв’язок
Євгенія
офлайн
Схожі оголошення
Домик в фонтанке с большим участком Фонтанка 9
  • Двокімнатна
  • 44 м2
  • 12 соток
65 000 $
Фонтанка морская сторона Продам 2х комн ДОМ 44м.кв. Участок 12 соток.  Свет, вода, газ, ванна, туалет, Яма. Гараж, подвал, колодец, летняя кухня, душ. Состояние жилое, остаётся всё. 85000 $ 0500702081
Фонтанка
Шикарный дом в фонтанке Фонтанка 10
  • Чотирикімнатна
  • 410 м2
  • 10 соток
450 000 $
Одесса Фонтанка Продам 4х комн ДОМ 410 м²/ 10 соток 2х - этажный, +мансарда, гараж, +подвал 499000$ 0500702081 Первый этаж: Просторная и светлая кухня студия, гостиная с камином, санузел с высококачественной сантехникой. Просторный гараж для вашего автомобиля. Второй этаж: Три спальни, Уютный кабинет для работы или отдыха. Просторная гардеробная. 3й мансарда свободной планировки. Двор зона для барбекю, Крытое место для парковки автомобиля ночное освещение по периметру участка, Ухоженная территория с ландшафтным дизайном.
Фонтанка
Отличный дом на Черемушках для большой дружной семьи ! Одеса 16
  • Чотирикімнатна
  • 103 м2
  • 6 соток
164 950 $
Предлагаю увидеть перспективу в покупке данного обьекта, возле дома Мебели ! Отдельностоящий 4-х комнатный дом на приватизированном участке 6 соток ждет своих новых, талантливых хозяев для воплощения мечты в реальность ! Участок двухсторонний и легкоделимый имеет заезд и вход с двух улиц . Крепкий 4-х комнатный дом нуждается в косметике. На участке есть незавершонное строение на высоком 1,5 м фундаменте из ракушняка, которое возможно довести до жилого состояния и использовать как для жилья так и для сдачи в аренду ! Так же есть гараж и заезд для авто! Все городские коммуникации, а так же правоустанавливающие документы на дом и на землю ГосАкт ! Звоните уже, организую оперативный просмотр данного предложения ! приятный торг никто не отменял !
Одеса, Хаджибейський, Черемушки
офлайн
Євгенія
На сайті з 16 квітня 2020