1  / 12
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 1
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 2
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 3
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 4
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 5
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 6
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 7
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 8
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 9
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 10
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 11
Продам Дачу біля с. Сливине - фото 12

Продам Дачу біля с. Сливине

Сливине

Поскаржитись
3 500 $
29 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4855774
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Дача 
  • Кімнат
  • Загальна площа 30 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6 сот.
  • Опалення Твердопаливне 
  • Комфорт Охоронювана територія 
  • Коммуникации Электричество 
Опис
Продам від душі дачну ділянку 6 соток (4+2) в садівничому товаристві "Нива" , яке знаходиться біля с. Сливине. (+- 2км.) Дачна ділянка не приватизована, що спрощує процедуру переоформлення, (переоформлення буде коштувати 1000 грн. - вступний взнесок +1800грн. членського взносу на протязі року). До садового товариства і безпосередньо до дачі ведуть дороги - одна грунтова та одна засипана буд. матеріалами для проїзду в зимовий або дощовий період. Можлива приватизація земельної ділянки. Всі необхідні документи для приватизації правління СТ надає. Дачна ділянка рівна, знаходиться на початку вулиці, тому зручний під'їзд до неї. На ділянці побудований садовий будиночок ( 2 кімнати та веранда), в якому нове пічне опалювання. Є електроплита з вбудованою духовою піччю, підвал під будинком ( вхід всередині будинку). Також залитий міцний фундамент для прибудови. Дах з шиферу, Стеля - дерев'яні бруси, під ними дошки, двп, пінопластові квадрати для стелі. ділянці є молоді насадження та квіти, а також бак для води на 3 м.куб. Побудоване приміщення для літнього душу та туалету на подвір'ї та бетонна доріжка до них. Також через дорогу є закинута ділянка (4сотки), які, коли станете членом СТ, можна оформити на себе та користуватися (город, сад, тощо). В СТ проводять інтернет, можна підключити (провайдера та ціни потрібно уточнити). Торг умісний. Дачу продаємо у зв'язку з придбанням іншої, а на дану дачу не вистачає часу, шкода її запускати...Відповімо на будь-які питання стосовно дачі. Звертатися за тел. 38********33,. 38********46. Ціна 3500$
Зворотній зв’язок
Марина
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок 200м2 на 1-го Травня вул. в Нові Петрівці с., в Вишгородському районі, Київська обл. Нові Петрівці 15
  • 6 комнатная
  • 240 м2
  • 11 соток
127 000 $
Продам будинок с. Нові Петрівці, Центр. Дім 200 м. кв. + 11 соток землі,документи в порядку . В середині будинку утеплений мін ватою 10 см і обшит гіпсокартоном обрешітку робили не з профілю а з деревяних брусків щоб було тепліше . Криша покрита дорогою черепицею RUUKKI Зроблена вся каналізація, електропроводка, інтернет оптоволокно. Встановлено двухзонний лічильник (день- ніч) електроенергії ТРИ ФАЗИ 380 v з можливістю підключення зеленого тарифу. Зроблений проект на заведення газу, чекаємо своєї черги для підключення. Є гарний сад, газон, літня душова, сарай, три сотки городу + 8 соток газон і квіти, малина, ожина, смородина, фруктові дерева і багато квітів. Триторія двору повністю огорожена забором з металочерепиці з фундаментом висота 2,2 метри. Є два заїзди у двір. Будинок робився не для продожу, а для себе, але життя зробило свої кориктиви. Продається з меблями, залишається бігова доріжка, газова плита, холодильник і багато іншого. ЦЕ центр села- Поряд зупинка автобуса, магазини, аптеки, Фора, пункт видачи Розетка і Епіцентр, Церква Можемо розглянути пропозицію по Є- Відновлення. Реальному покупателю - торг.
Нові Петрівці
Продаж таунхаусу без комісійних с Шевченкове Білогородка 8
  • Чотирикімнатна
  • 100 м2
  • 1 сотка
77 000 $
Продаж таунхауса 100 м² у с. Шевченкове (Бучанський р-н). Без комісії! Пропонується до продажу сучасний таунхаус у комплексі з 9 будинків. Будинок з документами, готовий до оформлення. Технічні характеристики: Матеріали: Керамоблок KERATERM 250 мм, перекриття — ЗБ. Утеплення: Фасад — мінвата 100 мм (Baumit), дах — мінвата 200 мм. Комунікації: Електрика 15 кВт (ДТЕК), свердловина 50 м, власний септик, оптоволоконний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Опційно тепловий насос повітря–вода Vaillant (+6000$). Переваги об'єкта: Панорамні вікна з тонуванням. Вихід на дві сторони (закритий двір та спільна територія). Паркінг на 2-3 автомобілі. Розвинена інфраструктура: поруч школи (курсує шкільний автобус), амбулаторія, магазини. Умови придбання: Ціна: 77 000 $. Продаж від забудовника (без комісії). Можливе індивідуальне розтермінування. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Білогородка
3-к дача Новомосковський, Новомосковськ, 69999 $ Самар 20
  • Трикімнатна
  • 100 м2
  • 6 соток
69 999 $
В продаже отличный двухэтажный дом-дача у реки. Капитальный дом 100м в стиле швейцарского шале, выполненный по авторскому проекту, с камином, отоплением, двумя независимыми гаражами. На ухоженном участке в 6,3 сот. выполнен ландшафтный дизайн. Есть летний домик с большой кухней, мангальной зоной, детская площадка с качелями. Санузлы, душкабины на каждом этаже дома и в летнем домике. На цокольном этаже кроме гаражей есть кладовая и отдельная топочная. Действующий камин в гостиной-кухне, легкая дизайнерская лестница, везде встроенные шкафы и места для хранения, много обработанной натуральной древесины, все МПО с ролетами. По дому выполнена разводка отопления с батареями. Установлены кондиционер и бойлер. Вода центральная (еще дополнительная речная для полива газонах. В кухне установлены газовый баллон, солнечные панели на крыше. Терраса под прозрачной крышей, автоматические металлические ролетты на фасаде летнего домика. Береза для тени, абрикос, яблоня, слива, цветы-утешение для глаз. Рядом на реке, где плавают дикие утки и иногда лебеди есть чистый пляж, укромнык места для рыбаков. дача, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 6 сот.; комісія: 5%
Самар
офлайн
Марина
На сайті з 16 квітня 2020