Продам будинок з дизайнерським ремонтом.
Додано: 11 листопада 2025, ID: 4478612
Характеристики
-
Без комісії
Так
-
Кімнат
2
-
Загальна площа
181 м2
-
Поверховість
2
-
Площа ділянки
10 сот.
-
Ремонт
Авторський проєкт
-
Комфорт
Кондиціонер
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация
Опис
Ділянка - 10 соток.
Поряд новий приватний сектор.
Загальна площа будинку - 181,26 кв.м.
Проект будинку складається з трьох рівнів:
- на першому рівні санвузол,котельня з технічною складовою по будинку, де знаходиться електричний котел, двоконтурний котел,бойлер, фільтрація води, гребінка теплої підлоги і.тд. та простора кухня-вітальня, зонована на зону відпочинку та зону приготування.
-на другому рівні розташована простора кімната з гардеробною та власним санвузлом.
-на третьому рівні також простора кімната з власним санвузлом, кабінет та крита тераса з видом на внутрішній двір.
В будинку встановлений відеонагляд та система сигналізації, розведена система теплої підлоги з терморегуляторами.
Будинок повністю мебльований та укомплектований технікою: пральна машина ,мікрохвильова піч, духова шафа, телевізор, холодильник.
На ділянці зроблений ландшафтний дизайн розведено автополив, а також крапельний полив рослин. Раціональне розміщення основного будинку, гостьового будинку, хоз.блоку та зони спорт-залу - забезпечило наявність зелених зон для відпочинку як з фасадної, так і з задньої частини будинку. Також на території є не великий підвал.
Побудований з цегли, утеплений пінополістиролом(10см), фасад виконаний з декоративної штукатурки. Всі комунікації заведені до будинку: світло 25 Квт (три фази,тариф день/ніч),газ, септик, скважина.
Крита парковка - 36 кв.м, для декількох авто.
Гостьовий, автономний будинок площею 44 кв.м, побудований з газоблоку. По плануванню має загальну кімнату для відпочинку, санвузол та спальню з виходом до зони джакузі.
Я маю доступ до величезної бази нерухомості усього Ірпінського регіону, тому можу запропонувати ті варіанти, яких ви ще не бачили. Телефонуйте для консультації та запису на перегляд
Схожі оголошення
20
- 6 комнатная
- 247.6 м2
- 10 соток
Продається будинок у селі Крушинка, Фастівського району
Адреса: с. Крушинка, вул. Вишнева
Загальна площа: 247,6 м
Рік побудови: 2008
Характеристики будинку:
Фундамент: бетон
Стіни: блоки черепашнику
Перекриття: залізобетонні панелі
Покрівля: металочерепиця
Підлога: цементна стяжка
Комунікації:
Електропостачання заведене
Газ по вулиці
Планування:
1-й поверх: 127,6 м
2-й поверх: 120 м
Ділянка - 10 соток.
Кадастровий номер- 3221484001:02:026:0024
Ціна:
75 000 $ + комісія 2,5% + витрати на оформлення за рахунок покупця.
будинок, стіни: керамічна цегла;
житлових повірхів: 2;
ділянка: 10 сот.;
комісія: 2.50%
20
- Чотирикімнатна
- 86 м2
- 6 соток
Продам 2-х поверховий будинок Чаплі
Продається затишний цегляний будинок з автономним опаленням, доглянутою ділянкою та зручною інфраструктурою. Будинок утеплений пінопластом (100 мм), пофарбований 2 роки тому, встановлені металопластикові вікна з трьома склопакетами, що забезпечує тепло та енергоефективність.
Опалення та комунікації
• автономне електричне опалення – електричний одноконтурний котел
• додатково встановлено твердопаливний котел довгого горіння
• можливість опалення дровами, пелетами, вугіллям
• система опалення розведена по всіх поверхах
• тепла підлога у ванній кімнаті
• окремий особовий рахунок на електроенергію з пільговим тарифом на опалення
• централізована вода .
• каналізація – зливна яма (септик)
Планування будинку
Будинок має 2 поверхи:
86 кв.м.
1 поверх:
• передпокій
• кухня-вітальня
• санвузол (ванна, унітаз, умивальник)
• підлога – керамічна плитка
• натяжні стелі
2 поверх:
• 3 житлові кімнати (3 окремі та одна похідна)
• санвузол (умивальник та унітаз)
• підлога – ковролін
• натяжні стелі
Додаткові переваги
• 2 бойлери для гарячої води
• великий погріб при вході в будинок
• простора тераса з мангальною зоною та умивальником
• великий сарай, поділений на дві частини, з вольєром
• забетонований майданчик для 2 автомобілів
• можливість придбати сусідню ділянку та збільшити територію
Ділянка
• 6 соток
• доглянутий газон
• декоративні хвойні рослини
• багато квітів
• плодоносні дерева
• гойдалка
Локація
Поряд знаходиться річка Шиянка, що створює приємну атмосферу для відпочинку на природі.
Фахівець нерухомості Масленникова Ольга
20
- Трикімнатна
- 104 м2
- 2.5 сотки
Продаж нового двоповерхового будинку 2022 року, нижній ДНС. Два поверху плюс підвал і холодне горище. Газоблок Д-400 вкритий метало черепицею,штукатурений і пофарбований,перекритий монолітним залізобетоном. Площа будинку 104кв.м. Перший поверх: велика кухня 30кв.м. з панорамним , скляним виходом на задній двір,передпокій,коридор,санвузол. Другий поверх: три кімнати,санвузол,сходовий марш. У підвалі котельна. На горище розкладна дробина. Заведена вода зі свердловини 85м. Центральна каналізація. Електроенергія 20КВт. Змонтована система водяних теплих підлог і радіаторів. Електричний котел 10КВт. По усьому будинку виконана розводка електрики. Стіни перетерті, металопластикові вікна. В санвузлах розведена і змонтована сантехніка, укладений кахель. Душова кабіна на першому і ванна на другому поверсі. Ділянка 2.5 сотки, обгороджена. Автоматичні ворота. Двір вимощений тротуарною плиткою. Зроблено відведення стічних вод в дренажний колодязь. Залитий фундамент і колони під бесідку і барбекю. З вікон і бесідки відкривається чудовий панорамний краєвид на зелену зону річки Рось. Ціна: 165.000у.о. торг.