1  / 9
Продам будинок в Чолівці - фото 1
Продам будинок в Чолівці - фото 2
Продам будинок в Чолівці - фото 3
Продам будинок в Чолівці - фото 4
Продам будинок в Чолівці - фото 5
Продам будинок в Чолівці - фото 6
Продам будинок в Чолівці - фото 7
Продам будинок в Чолівці - фото 8
Продам будинок в Чолівці - фото 9

Продам будинок в Чолівці

Коростень

Поскаржитись
27 500 $
39 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 листопада 2025, ID: 4517239
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 55 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 11 сот.
  • Ремонт Житловий стан 
  • Комфорт Душова кабіна, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам добротний будинок в районі Чолівки. Будинок загальною площею 54,5 м.кв, цегляний, сухий, теплий; 4 жилі кімнати (3 окремі, 1 прохідна), кухня 7 м.кв., коридор. Будинок в хорошому жилому стані: підлога дерев'яна (відмінний стан), вікна дерев'яні, опалення газове (котел), в будинку централізоване водопостачання, каналізація місцева. На території є літня кухня (газофікована) та підсобне приміщення; окремо стоячий погріб; колодязь з якісною питною водою. Землі 11,16 соток (приватизована). Територія огороджена, впорядкована. Під'їзд до будинку асфальтований. Ціна 27500 дол США. Будинок продається з меблями.
Зворотній зв’язок
Юля
офлайн
Схожі оголошення
Продається будинок на Заріччі район дерев"яного мосту Біла Церква 16
  • Чотирикімнатна
  • 121 м2
  • 6 соток
60 000 $ Торг
Продається будинкок на Заріччі ( район Дерев’яного місту) будинок 121кв. м. – 4 кімнати , кухня , кородор, санвузол, в жилитловому стані . Земельна ділянка 6 соток. Всі комунікації, фруктові дерева. до річки 3 хв, до лісу 5 хв. Телефонуте цікава пропозиція! Остаточна ціна обговорюється з реальним покупцем. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, і.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Біла Церква, Заріччя
Продається затишний будинок в с. Лосятин Васильків 19
  • Чотирикімнатна
  • 92 м2
  • 60 соток
42 000 $
Продається затишний будинок в с. Лосятин Білоцерківського району Київської обл. в 20км. від Білої Церкви та 60 кв. Від Києва по Одеській трасі . Будинок цегляний 1980р. побудови. У будинку 4 кімнати, кухня, веранда. Опалення газове. Заведені всі комунікації ( світло, газ. вода. каналізація), встановлено металопластикові вікна. будинок в косметичному ремонті. Замінений дах. На ділянці біля будинку літня кухня криниця, сарай і господарські споруди, доглянутий молодий фруктовий сад. Велика рівна земельна ділянка (60сотки). Сполучення з містом відмінне, автобусна зупинка знаходиться в шаговій доступності. В селі розвинена інфраструктура - школа, дитячий сад, пошта, магазини, клуб, + Ставок для риболовлі. Цікава пропозиція. Телефонуйте прямо зараз. Остаточна ціна буде обговорюється з реальним покупцем! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендодавців. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію і юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, и.т.п.
Васильків
Продам дом в Крыжановке Одеса 7
  • Чотирикімнатна
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одеса, крыжановка