1  / 20
Продам будинок у смт. Коротич - фото 1
Продам будинок у смт. Коротич - фото 2
Продам будинок у смт. Коротич - фото 3
Продам будинок у смт. Коротич - фото 4
Продам будинок у смт. Коротич - фото 5
Продам будинок у смт. Коротич - фото 6
Продам будинок у смт. Коротич - фото 7
Продам будинок у смт. Коротич - фото 8
Продам будинок у смт. Коротич - фото 9
Продам будинок у смт. Коротич - фото 10
Продам будинок у смт. Коротич - фото 11
Продам будинок у смт. Коротич - фото 12
Продам будинок у смт. Коротич - фото 13
Продам будинок у смт. Коротич - фото 14
Продам будинок у смт. Коротич - фото 15
Продам будинок у смт. Коротич - фото 16
Продам будинок у смт. Коротич - фото 17
Продам будинок у смт. Коротич - фото 18
Продам будинок у смт. Коротич - фото 19
Продам будинок у смт. Коротич - фото 20

Продам будинок у смт. Коротич

Коротич

Поскаржитись
350 000 $
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 25 травня 2026, ID: 5047701
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 350 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 20 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
ID Об'єкта : Q41004

Пропонуємо до покупки затишний комфортабельний будинок з гарним розташуванням максимально наближеним до міста у смт Коротич, Харківський р-н. Втекти від метушні великого міста, але в той же час і мати можливість швидко дістатися місць з потрібною інфраструктурою, насолоджуватися прекрасним видом на терасу — це все можливо після покупки цього об’єкта.

Проект будинку розроблено проектним відділом Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Фундамент стрічкового типу із бетонних блоків шириною 400 мм. Стіни виконані з блоків поризованої кераміки Porotherm 44 виробництва австрійського концерну Wienerberger. Зовнішнє оздоблення короїдом із забарвленням силіконовою фарбою та натуральним деревом. Перекриття виконані плитами перекриття довжиною 9 м, на деяких ділянках використано монолітне перекриття. Дах плоский, утеплений 30 см керамзитобетону і 20 см пінопласту, покритий багатошаровою покрівельною мембраною відповідно до проекту.

1-й поверх – зал, що переходить у кухню та обідню зону, вихід на криту терасу, бібліотека, мала вбиральня та гостьовий санвузол. Є вихід у гараж.
2-й поверх – 3 спальні, 2 санвузли (один з ванною, другий з великою душовою кабіною, у кожній змонтовані унітази та біде, є вбудовані шафи-купе, в яких розташовуються туалетні приналежності, постільна білизна та рушники, а також розташована велика пральна машина з можливістю завантаження до 8 кг білизни) та головна вбиральня.
На цокольному поверсі розміщені топкова та майстерня, СПА-зона, тренажерна станція, сауна, санвузол, 2 комори.

Будинок підключений до електромереж окремим кабелем від трансформаторної підстанції, 380В, 15 кВт потужності за договором, обладнаний автоматичним джерелом аварійного електропостачання потужністю 6 кВт (використовується інвертор та літій-іонні акумулятори), є бензиновий генератор, підключений до газових мереж. Вода для пиття та використання в будинку надходить із колодязя глибиною 35 м, піддається водопідготовці (з метою пом’якшення) за допомогою установки «Ecowater» виробництва США, вода для поливу надходить із свердловини глибиною 50 м за допомогою глибинного насоса Водолій -100. Каналізаційні стоки утилізуються в установці автономної каналізації «Біопроцесор», вода після очищення відводиться в дренажну криницю глибиною 7 м, яка обладнана аварійним дренажним насосом. Опалення здійснюється повітряним тепловим насосом CooperHunter, газовим казаном Baxi, дров’яним каміном. Підігрів гарячої води проводиться в бойлері непрямого нагріву Roda від газового котла та від вбудованого електротену потужністю 3 кВт (можливе використання різних джерел залежно від економічної доцільності). Подача води в будинок здійснюється насосом Водолій-100 з колодязя в 2 резервуари загальною ємністю 2,5 м3, розташованих у топковій, а з них насосом Grundfos безпосередньо в житловий будинок, є резервний насос для водопостачання будинку Pedrollo (Італія). У санвузлах використано сантехніку Villeroy Boch, Laufen, Roca,
Зворотній зв’язок
Estate Invest
офлайн
Схожі оголошення
Продам дом в Сафьянах Ізмаїл 4
  • Трикімнатна
  • 157 м2
  • 25 соток
31 000 $ Торг
Продам дом в Сафьянах 25 соток земли Озеро в пешей доступности Цена - 31.000 $ (торт) Агентство Недвижимости "Авеню" 0671919195, 0931919195
Ізмаїл
  • Трикімнатна
  • 147 м2
  • 7 соток
40 000 $
В продаже двухэтажный кирпичный дом. Р-н Ореховой балки 3 отдельные комнаты, санузел, ванная комната, с кухни выход в гараж Большой сухой подвал, хоз. Постройки Площадь - 147 кв.м Соток земли - 7 Цена - 40.000 $ Агентство недвижимости Авеню 0671919195 0931919195
Ізмаїл
Терміновий продаж! Автономний Елітний будинок біля моря на Фонтані, Одеса Одеса 20
  • 6 комнатная
  • 501 м2
  • 20 соток
2 999 999 евр.
Терміново!Ексклюзив. Продаж елітного будинку біля моря на 9-й станції Великого Фонтану Якщо ви мрієте про будинок, де з кожним зітханням відчуваєте атмосферу середземноморського курорту, цей розкішний двоповерховий будинок – ваш ідеальний вибір. Престижний район 9-ї станції Великого Фонтану, вулиця Кордонна, всього за кілька хвилин ходьби від моря - це місце, де втілюються ваші мрії про комфорт і розкіш. Основні характеристики: • Загальна площа: 501 м², 2 рівні та бомбосховища. • підвальний поверх: лазня, хамам, джакузі, рядкова та бойлерна, всі системи опалення та зберігання вина. • Перший поверх: просторий хол, своя бібліотека, кімната відпочинку, вітальня та кухня з виходом на терасу, вбиральня та гостьовий санвузол. • Другий поверх: три спальні з майстер санвузлом та вбиральня. • Інтер'єр: виконаний в ексклюзивному стилі із використанням високоякісних матеріалів, що створюють атмосферу витонченої розкоші. Ділянка: • Площа: 20соток, оформлений державним актом. • Ландшафтне озеленення: шикарний сад, альтанка, басейн та зона барбекю – ідеальні умови для відпочинку та дозвілля. Гараж: на два автомобілі плюс місце для третього. Гостьовий будинок для ваших гостей чи персоналу. Розташування: будинок розташований в екологічно чистому районі, який славиться своєю зеленню та свіжістю морського бризу. За кілька хвилин ходьби — пляж «Чайка», парк «Юність», Траса Здоров'я. Для любителів активного відпочинку - ідеальні умови для пробіжок, велопрогулянок та прогулянок узбережжям. Інфраструктура: у кроковій доступності — приватна школа-гімназія, дитячі садки, поліклініки, супермаркети, фітнес-клуби, ресторани та кафе. Все, що потрібно для комфортного життя - поряд! Не пропустіть шанс стати власником цього унікального будинку, що поєднує стиль, комфорт та близькість до моря! Для запису на перегляд та додаткової інформації дзвоніть.Торг https://ah-era.rem.ua/ua
Одеса, Приморський
офлайн
Estate Invest
На сайті з 16 квітня 2020