1  / 18
Продам будинок  с. Бобине - фото 1
Продам будинок  с. Бобине - фото 2
Продам будинок  с. Бобине - фото 3
Продам будинок  с. Бобине - фото 4
Продам будинок  с. Бобине - фото 5
Продам будинок  с. Бобине - фото 6
Продам будинок  с. Бобине - фото 7
Продам будинок  с. Бобине - фото 8
Продам будинок  с. Бобине - фото 9
Продам будинок  с. Бобине - фото 10
Продам будинок  с. Бобине - фото 11
Продам будинок  с. Бобине - фото 12
Продам будинок  с. Бобине - фото 13
Продам будинок  с. Бобине - фото 14
Продам будинок  с. Бобине - фото 15
Продам будинок  с. Бобине - фото 16
Продам будинок  с. Бобине - фото 17
Продам будинок  с. Бобине - фото 18

Продам будинок с. Бобине

Путивль

Поскаржитись
14 950 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 березня 2026, ID: 4856752
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 53 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6 сот.
  • Ремонт Житловий стан 
  • Комфорт Ванна, Гараж, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Терміновий продаж!!!
Продам будинок в с. Бобино!
Будинок повністю з ремонтом , побутовою технікою, є всі необхідні меблі , та зручності в будинку (туалет, ванна ).
53кв площа.
Гарне розташування, дорога асфальтована і є паркомісце під авто,а також гараж .
Опалення газ ,та дровяний котел.
Всі надвірні споруди , великий фруктовий сад 6 соток ,та город під двором 24 сотки .
Від дому до зупинки 5хв пішки.
Гарна тиха вулиця . Чудові сусіди )

09******95

Перегляд можливий у будь який день. Деталі за телефоном.
Торг обговорюється.
Зворотній зв’язок
Оксана
офлайн
Схожі оголошення
Продам будинок в м.Підгородне Підгородне 7
  • П’ятикімнатна
  • 42 м2
  • 12 соток
25 000 $
Продам будинок в м.Підгородне. 42 кв.м. (2 кімнати, 2 коридора, кухня і душова кабіна). Газове опалення. На территорії ділянки 0.12га є також сарай, літній душ, туалет, скважина, сад, рівний доглянутий город. Ділянка широка, є можливість поділу та забудови. Неподалік магазини, базар, транспорт і т.д. Приватизація, кадастровий номер, все є. Ціна-25 тис. $. Валентина, т.050-61-87-728.
Підгородне
Продаж великого маєтку у с. Надія (Радгоспне) Кривий Ріг 19
  • П’ятикімнатна
  • 300.7 м2
  • 12 соток
110 000 $
Ексклюзивний маєток у с. Надія (Радгоспне) — Ваш власний острів затишку та енергонезалежності! Шукаєте простір, де кожен член родини почуватиметься вільно? Цей величний двоповерховий будинок створений для тих, хто цінує масштаб, комфорт та сучасні технології. Є кадастровий номер. Головні переваги, які ********* у себе: Простір для кожного: 4 просторі та світлі спальні кімнати — ідеально для великої родини або облаштування кабінету та гостьових зон. Серце будинку: Велика вітальня (зала) з каміном, де Ви зможете збирати друзів за святковим столом або насолоджуватися затишними вечорами з близькими. Максимальна зручність: Два сучасні санвузли (на кожному поверсі), що позбавляє ранкових черг та додає комфорту. Енергонезалежність у подарунок: На даху встановлені сонячні панелі, які залишаються новим власникам! Це ваша свобода від рахунків за електрику! Чому саме цей будинок? Локація: Тихе та мальовниче селище Надія (колишнє Радгоспне) — це свіже повітря, спокій та всього кілька хвилин від міста. Стан: два повноцінні поверхи з продуманим плануванням. Прибудинкова територія: Велика ділянка, де вистачить місця і для ландшафтного дизайну, є зона для барбекю,велика альтанка для зустрічей з рідними та друзями, також можно розмістити басейн. Цей маєток — не просто нерухомість, це інвестиція у Ваш новий рівень життя! ???? Телефонуйте прямо зараз, щоб записатися на перегляд і відчути атмосферу цього дому на власні очі!
Кривий Ріг
Загородный дом возле водоема Васильків 8
  • Чотирикімнатна
  • 160 м2
  • 13 соток
25 500 $
Дом на 2 этажа, 50 км от Киева по шоссе на Васильков, с. Пинчуки. Земельный участок 12.5 соток, возле водоема. Детали по телефону. Торг!
Васильків, Пінчуки
офлайн
Оксана
На сайті з 16 квітня 2020