1  / 12
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 1
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 2
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 3
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 4
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 5
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 6
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 7
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 8
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 9
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 10
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 11
Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію - фото 12

Продам 3-ох кімнатну квартиру-студію

Дрогобич

Поскаржитись
77 000 $
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 25 вересня 2025, ID: 4312168
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 70 м2
  • Площа кухні 14 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Студія 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
КВАРТИРА ВІД ВЛАСНИКА!!
Продам 3-х кімнатну чешку перероблену в СТУДІЮ по вул. Самбірській 94 у м. Дрогобич (район АТБ)
квартира знаходиться на 9 поверсі
Дах зроблений ще на гарантії!! Обидві сонячні сторони, Квартира НЕ КУТОВА!!
Залишаються меблі та техніка – заходь і живи!
Це ідеальна пропозиція для життя, раціональне планування
Кухня перероблена в студію, повністю укомплектована всіма необхідними якісними меблями та технікою.
У спальні також залишається двоспальне ліжко, дві тумбочки та новий комод.
Санвузол обладнаний всіма меблями.
В квартирі є кладова, де можна розмістити побутові речі. Два балкони зашклені, Автономне газове опалення ,підігрів підлоги на кухні,в туалеті та ванні, якісні броньовані двері забезпечать комфортне проживання та повноцінний відпочинок жильців квартири.
Відеонагляд, Сигналізація на ДСУ, В квартирі зроблений дорогий сучасний євроремонт,
Все найнеобхідніше розташовується в крокової доступності –АТБ магазини, бутіки, аптеки, перукарні епіцентр та багато всього цікавого.
Поруч – автобусна зупинка.До центру 15хв пішки.
Ціна цієї квартири –77000$
ЗАПРОШУЮ НА ОГЛЯД!!
Зворотній зв’язок
Ігор
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 4-кімнатної квартири Звіринецька вул.52 Київ 4
  • Чотирикімнатна
  • 161 м2
  • 8 / 14 пов.
350 000 $
Преміальний ЖК Тріумф розташований на Печерську на вул. Звіринецька, 59. Територія комплексу охороняється, є відеоспостереження. 2 підземні паркомісця в оренді. У 10 хвилинах ходьби Ботанічний сад ім.Гришка – відмінне місце для прогулянок. Площа 161 м2. Поверх 8/14. Через вітражні вікна у вітальні відкривається панорамний вид на Дніпро, а з кімнат панорама на Новопечерські Липки.
Київ, Печерський
Продаж 2-кімнатної квартира в ЖК «Митець / Творець» по вул. Щорса, 32б (Євгена Коновальця) Київ 13
  • Двокімнатна
  • 76 м2
  • 7 / 18 пов.
179 000 $
Пропонується до продажу простора та функціональна 2-кімнатна квартира в ЖК «Митець / Творец» по вул. Щорса, 32Б (Євгена Коновальця), Печерський район. Квартира розташована на 7 поверсі монолітно-каркасного будинку 2006 року побудови. Загальна площа — 76 м². Планування включає дві окремі спальні кімнати, гардеробну, простору кухню-вітальню та великий суміщений санвузол з ванною і душовою кабіною. Встановлена вбудована кухня з усією необхідною побутовою технікою: посудомийна машина, холодильник, духова шафа. Для комфортного проживання передбачено три кондиціонери та сигналізацію. У будинку працює консьєрж, є два ліфти, автономна котельня, охорона та підземний паркінг, в який спускається ліфт. Встановлені лічильники на воду, тепло та електроенергію. Будинок має дуже зручне розташування — метро «Печерська» всього 5 хвилин пішки, метро «Палац Україна» — 15 хвилин. Поруч знаходяться магазини, торгові центри, лікарня, школи, дитячі садочки, Університет культури та мистецтв, а також численні кав’ярні, ресторани та салони краси. Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції. 179000 у.о., без % Моб. (096) 59-43-044 Віта,
Київ, Печерський
Продаж 2-к. квартири, ЖК "Казка", Академіка Лебедєва, 1 корпус 7, Голосіївський р. Київ 18
  • Двокімнатна
  • 85 м2
  • 1 / 7 пов.
160 000 $
Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру площею 85,1 м² у сучасному житловому комплексі “Казка”, вул. Академіка Лебедєва, 1, корп. 7. Квартира з продуманим плануванням: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні, роздільні санвузли та зручна комора (або гардеробна). Виконано якісний ремонт, квартира повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою — можна заїжджати одразу без додаткових витрат. Для комфорту встановлено індивідуальний газовий котел (опалення та гаряча вода), газову плиту, систему підігріву підлоги. Є оптоволоконний інтернет та сигналізація. Житловий комплекс “Казка” — це закрита територія з цілодобовою охороною, доглянутими двориками та спокійною атмосферою. На території є укриття та парковка для мешканців. Локація дуже зручна: поруч зелена зона та парк Феофанія — ідеальне місце для прогулянок, спорту та відпочинку. Район тихий, зелений і водночас має зручний виїзд до центру Києва. Поруч магазини, кав'ярні, зупинки транспорту та все необхідне для комфортного життя. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт, безпеку та простір у зеленій частині міста. Телефонуйте — організую перегляд та знайду для вас найкращий варіант для купівлі житла! Ціна: 160000 у.о. Любовь 0965090405
Київ, Голосіївський
офлайн
Ігор
На сайті з 16 квітня 2020