1  / 13
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 1
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 2
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 3
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 4
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 5
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 6
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 7
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 8
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 9
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 10
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 11
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 12
Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького - фото 13

Продам 3-кімн.ЧЕШКУ на Залозецького

Чернівці

Поскаржитись
3 058 791.67 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 12 серпня 2026, ID: 5204911
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 67.7 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Продам 3-кім. чешку по вул. Залозецького, 3-й поверх 5-поверхівки з двома балконами та лоджією. Квартира в житловому стані, чиста та охайна. На гарячу воду газова колонка-автомат. Загальна площа 67,70 м.кв. ( кімнати 12.10 + 18.30+9.20, кухня 9 м.кв. ). Кімнати окремі, санвузол окремий. Будинок цегляний.
За будинком є цегляний капітальний гараж у гаражному кооперативі, продається окремо. Поряд школа та дитячий садок, а також зупинка транспорту та магазини.
Ціна за квартиру 68500 у.о., ціна гаража 5500 у.о..
Можливий невеликий торг.
Зворотній зв’язок
Оля Ніна
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1 Київ 3
  • Трикімнатна
  • 91 м2
  • 4 / 5 пов.
180 000 $
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1. До станції метро Нивки близько 100 метрів, що дозволяє швидко дістатися до будь якої частини міста. Будинок має лише 8 квартир у підїзді, по 2 квартири на поверсі. Закритий двір із власною територією для паркування. Біля будинку завжди є вільні паркомісця, а автомобіль можна бачити прямо з балкона квартири. Зручне двостороннє планування включає простору вітальню, дві окремі спальні, велику кухню, ванну кімнату, окремий санвузол та три однакові за розміром балкони. Вітальня та одна спальня виходять вікнами на Берестейський проспект, кухня та друга спальня виходять у тихий закритий двір. Висота стелі становить 3,5 метра. 044 200 10 80
Київ, Святошинський
Продаж квартири, вулиця Львівська, ЖК Святобор, Святошинський район Київ 5
  • Однокімнатна
  • 31 м2
  • 8 / 26 пов.
76 000 $
Продам 1кім.квартиру в Святошинському районі ЖК Святобор вул.Львівська,11, 31/17/6кв.м., 8/26пов. Квартира в гарному житловому стані. Є все для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - поруч 2 станції метро Житомирська і Святошин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучер, єВідновлення розглядаємо. Ціна 76000 у.о. 0950075762 Тетяна
Київ, Святошинський
Продається 4К видова дворівнева квартира,бульвар Миколи Руденка, 14-З, Святошинський район/ЖК Парков Київ 15
  • Чотирикімнатна
  • 166.9 м2
  • 22 / 23 пов.
130 000 $
Пропонується до продажу дворівнева квартира загальною площею 166,9 м² на 22–23 поверхах ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка, 14-з. Функціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір: на першому рівні — кухня-вітальня та простора зона відпочинку, на другому — спальні, дитячі кімнати та кабінет. Переваги квартири: 4 просторі житлові кімнати; панорамний вид на місто; нові металопластикові вікна; засклені балкони; частково виконані електрика та сантехніка; передбачено 2 санвузли; квартира після будівельників — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Розвинена інфраструктура: У пішій доступності ринок «Дніпро», парк «Юність», ліцеї, школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ «Квадрат», кафе, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Поруч зупинка швидкісного трамвая та маршруток, до метро «Святошин» — близько 15 хвилин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ціна: 130000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 www.
Київ, Святошинський
офлайн
Оля Ніна
На сайті з 16 квітня 2020