1  / 8
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 1
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 2
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 3
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 4
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 5
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 6
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 7
Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо - фото 8

Продам 3 кімнатну квартиру / державні програми розглядаємо

Біла Церква

Поскаржитись
60 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 червня 2026, ID: 5107709
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 64 м2
  • Площа кухні 6.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам 3 кімнатну квартиру на бульварі Олександрійському ,в районі «Пентагону».
В квартирі всі кімнати окремі,туалет/ванна роздільні.
Металопластикові вікна та вихід на балкон.
Туалет/ванна в кахелі.
Зручне місце розташування, поруч маркет АТБ, магазини,кіоски,школи,дитячі садочки,аптеки, кавʼярні, ресторани,ринок, зупинка транспорту.
5 хвилин до парку Олександія,10 хвилин до набережної річки.

Готові працювати під державні програми.
Зворотній зв’язок
Валентина
офлайн
Схожі оголошення
Продам 1 ком.кв. ул. Рабочая 160. Дніпро 6
  • Однокімнатна
  • 44 м2
  • 14 / 14 пов.
37 000 $
Продам 1 ком.кв. ул. Рабочая 160-ул. Профессора Герасюты, 14/14 этажного кирпичного дома,есть теж этаж, 44 кв.м., 2 лоджии,отличное состояние квартиры,новые трубы,электрика,сантехника,метало окна,можем оставить мебель и технику,встроенная кухня.Рядом супермаркеты,рынок,сквер,детский сад и школа,парковка.
Дніпро, Чечеловський
  • Чотирикімнатна
  • 79 м2
  • 2 / 5 пов.
18 500 $
Продам 4-и кімнатну квартиру в місті Апостолове
Апостолове
Продаж 3-х квартири без комісійних на Борщагівці Київ 4
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 8 / 9 пов.
65 000 $
Продам 3-кімнатну квартиру на Борщагівці, по вул. Жуля Верна (Ромена Роллана), будинок №13. Загальна площа квартири становить 60 кв. м. Розташування: 8-й поверх із 9, комфортний поверховий рівень. Квартира має три кімнати, одна з яких прохідна. Стан житла — задовільний, що дозволяє за бажанням провести косметичний або капітальний ремонт. У квартирі є меблі та мінімальний набір побутової техніки, що робить її придатною для проживання або подальшої оренди. Продаж без комісійних, що є додатковою перевагою для покупця. Ціна квартири встановлена на рівні 65 000 доларів США. Продавець готовий розглянути реальні пропозиції від зацікавлених покупців. Ця пропозиція ідеально підійде для сім’ї або інвесторів, які шукають житло в одному з комфортних районів міста з розвиненою інфраструктурою. Квартира розташована в зручному місці, що забезпечує швидкий доступ до громадського транспорту, шкіл, дитячих садків та супермаркетів. Звертайтеся для детальної інформації та організації перегляду. Це вигідна покупка без додаткових комісійних витрат, що дозволяє значно заощадити на придбанні житла на Борщагівці.
Київ, Святошинський
офлайн
Валентина
На сайті з 16 квітня 2020