1  / 12
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 1
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 2
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 3
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 4
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 5
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 6
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 7
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 8
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 9
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 10
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 11
Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку - фото 12

Продам 3-кімнатну квартиру, чеський проєкт район Вечірнього ринку

Чорноморськ

Поскаржитись
52 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 січня 2026, ID: 4626745
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 66 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
У продажу 3-кімнатна квартира за чеським проєктом у затребуваному районі Вечірнього ринку. Квартира двостороння, у хорошому житловому стані. З вікон є невеликий вид на море.

У кухні зроблений ремонт: плитка на підлозі та робочій зоні.
У кімнатах на підлозі лінолеум, стіни прошпакльовані та пофарбовані.
Балкон засклений деревом, лоджія – металопластиком.
Балконний блок і двері дерев’яні.
Стелі частково натяжні, частково шпакльовані.

Санвузол роздільний: у ванній кімнаті плитка, у туалеті плитка на підлозі та миючі шпалери на стінах. Сантехніка замінювалась.
У коридорі фальш-стеля та лінолеум.
Є кладовка біля кухні.
Міжкімнатні двері частково замінені на нові.
Вхідні двері нові, броньовані.
Є тамбур на дві квартири.

Квартира не кутова, тепла. Будинок розташований у середині двору, тихо, не чути шуму дороги.

Поруч супермаркет, зупинка транспорту, два ринки, школа та дитячий садок. Дуже зручна локація.
До моря 15 хвилин пішки.
Зворотній зв’язок
Артем
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Фастівський, Новосілки, 55000 $ Новосілки 8
  • Однокімнатна
  • 34 м2
  • 3 / 10 пов.
55 000 $
ЖК Sofia Nova від Мартинова с.Новосілки (Фастівський) Продаж 1-к квартири в новому ЖК закритого типу, розташований приблизно 7-10 хв. на авто від метро Теремки. Поверх - 3. Загальна площа - 34кв.м. - передпокій -4.4кв.м. - санвузол - 3.8кв.м. - кухня - 11.0кв.м. - житлова - 14.8кв.м. Монолітно - цегляний будинок, введено в експлуатацію. Фасад утеплений пінополістиролом - стіни - цегла. Індивідуальне опалення - 2х контурний газовий котел. Розведено електрику по квартирі Встановлено лічильники на воду, газ, електрику. Підлога з підігрівом / якісна стяжка / Виводи під сантехніку (водопостачання та каналізація) Санвузол - кахель. Кухня - кахель, робоча стіна. ЖК має ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ та зручне транспортне сполучення з Києвом: Поруч пролягає Одеська траса, а територія комплексу включає власну інфраструктуру з дитячим садком, магазинами та зонами відпочинку. Зручний виїзд на Кільцеву дорогу. Перегляд по домовленості. Телефонуйте у будь який час. Документам 3 роки. 55.000у.о. Без комісії, для покупця.
Новосілки
Продам квартиру 65 м2 Рівер Парк Набережна Перемоги 44П після забудовника Дніпро 16
  • Однокімнатна
  • 65 м2
  • 6 / 12 пов.
61 750 $
Продам квартиру 65 м2 в ЖК Рівер Парк вул. Набережна Перемоги 44П Квартира після забудовника. Площа 65,4/36,8/23,/7 м2. Поверх 6/12 Автономне газове опалення. Можна під програми кредитування.
Дніпро, Соборний
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі міста з видом на річку Миколаїв 13
  • Однокімнатна
  • 27 м2
  • 7 / 9 пов.
17 500 $
Продається затишна 1-кімнатна квартира у центрі міста по вул. Шосейній (у будинку, де на першому поверсі розташований міський РАЦС). 7 поверх із 9 цегляного будинку (1980-ті роки забудови). Квартира тепла та світла, з цікавим плануванням:великий коридор, світла кімната, просторий панорамний балкон з видом на річку, металопластикові вікна, стан — житловий. Будинок цегляний, під’їзд облаштований пандусом. Двір облаштований: дитячий майданчик, волейбольний майданчик, паркувальні місця, камери спостереження з боку РАЦС Чудова локація: 150 м до річки (8 причал, яхт-клуб), 50 м до зупинки трамвая та автобуса, поруч гастрономи, аптеки, супермаркет, ресторан, автомат з джерельною водою біля будинку, безкоштовний пункт питної води.
Миколаїв, Корабельний