1  / 12
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 1
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 2
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 3
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 4
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 5
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 6
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 7
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 8
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 9
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 10
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 11
Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська - фото 12

Продам 3-к квартиру, Вишняківська, Позняки, Харківська

Київ, Дарницький

Поскаржитись
73 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 1 квітня 2026, ID: 4890111
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 81 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх 12 
  • Поверховість 14 
  • Тип будинку Житловий фонд 2001-2010-ті 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Без комісії. Продаж 3к квартири, вул. Вишняківська 5А , Дарницький р-н , м Харківська , Позняки (10 хвилин) .
Будинок - спецпроект 2000 рік. АППС покращена. 12 /14 поверхового будинку.
Площа квартири 81 м2 (з урахуванням лоджій 88 мкв) житлова 48.2 м2, сумісна кухня+лоджія 12 м2.
Планування :
- 3 роздільні кімнати.
- роздільний санвузол.
- 2 великі засклені лоджії в кімнатах, на кухні лоджія сумісна з кухнею.
- великий просторий коридор. Всі кімнати правильної форми.
В квартирі, якщо меблювати, можна жити, але ідеально - під ремонт. Закритий тамбур на 2 квартири, мінімальні податки.
Документам більше 3-х років. Розглянемо продаж по держпрограмам.
Зворотній зв’язок
Наталия
офлайн
Схожі оголошення
Продається 3К з автономним опаленням Кривий Ріг 11
  • Трикімнатна
  • 62 м2
  • 3 / 9 пов.
17 000 $
Продається 3К з автономним опаленням Простора 3-кімнатна квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового будинку в мікрорайоні Індустріальний. Площа: Загальна — 61,6 м² Житлова — 37 м² Кухня — 9,1 м² Планування та переваги: Квартира не кутова, не прохідна Двостороння, світла та тепла Дві великі лоджії Санвузол роздільний Балкон і лоджія засклені Автономне опалення Стан — під ремонт, тому вам не доведеться переплачувати за чужий «ремонт» і є можливість втілити власні дизайнерські ідеї: Стіни вирівняні та прошпакльовані Стеля пофарбована Встановлені металопластикові вікна Лічильники на газ, воду та електроенергію Додатково: Будинок знаходиться у затишному дворі з доброзичливими сусідами. Квартира ідеально підійде для тих, хто хоче жити з комфортом та створити простір на свій смак. Телефонуйте для перегляду!
Кривий Ріг, Саксаганський, Индутриальный
2х комн. квартира в Лузановке Одеса 5
  • Двокімнатна
  • 38 м2
  • 3 / 5 пов.
16 000 $
В продаже 2х комнатная квартира в непосредственной близости от Моря, на среднем этаже 5ти этажного крепкого дома. Отличное состояние. Возможна продажа с мебелью и бытовой техникой. Квартира дворовая. Удачное расположение дома, позволяет за считанные минуты дойти до ухоженного берега Моря. Рядом расположены: Школа, Детский Садик, Торговые Центры. 16 000у.е. Возможен торг!
Одеса, Лузановка
БЕЗ % Продажа 2к квартиры, ул. Максима Кривоноса 10, Севастопольская площадь Київ 16
  • Двокімнатна
  • 54 м2
  • 4 / 4 пов.
56 000 $
БЕЗ % Продажа 2к квартиры, ул. Максима Кривоноса 10, Севастопольская площадь Продам 2к квартиру в Соломенском районе, Севастопольская площадь • Квартира на 4 /4 этажа, сталинка, кирпичный дом, газ • Общая площадь 54 м2, жилая 26 м2, кухня 7 м2 • Квартира в жилом состоянии, требуется ремонт • Балкон застеклен, своя комора под продукты, холл • Тихое место, рядом парковка, • Развитая инфраструктура, АТБ, ФОРА, магазины, кафе, • Ближайшее метро: Шулявская, Лыбедская, Вокзальная, Лукьяновская • Отличная транспортная развязка, Севастопольская площадь. . Ціна 56 000 $ БЕЗ КОМИСИИ! Ключи на сделке! Тел. 067-445-68-04
Київ, Солом'янський
офлайн
Наталия
На сайті з 16 квітня 2020