1  / 8
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 1
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 2
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 3
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 4
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 5
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 6
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 7
Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок. - фото 8

Продам 2кв. Сталеварів, Критий ринок.

Запоріжжя, Вознесенівський

Поскаржитись
20 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 червня 2026, ID: 5117349
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 50 м2
  • Площа кухні 7.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
Пропонується на продаж повнометражна 2кв. р-н Сталеварів, Критий ринок вул. 40 років Незалежної України. Кімнати окремі. 5 поверх 5поверхового будинку. Площа загальна 50м2, житлова 30м2, кухня 7.5 м2 Хороший стан. Вікна металопластик, нова електропроводка.. Зручна локація. Поруч пр. Соборний, зупинка транспорту, магазини, банківські установи.
Зворотній зв’язок
Людмила
офлайн
Схожі оголошення
ЕЛІТНА 2 кім.кв в ЖК СІТІ ПАРК з видом на Дніпро Черкаси 5
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 3 / 7 пов.
80 000 $
Пропоную вам ідеальний варіант від надійного забудовника - 2кім. Кв. від в ЕЛІТНОМУ ЖК СІТІ ПАРК, що знаходиться по вул.Г.Дніпра з гарним видом на Дніпро та у двір. Квартира розташована в цегляному будинку , загальною площею майже 70 кв.м, на 3 поверсі, має вдале і раціональне планування - кухня- майже 16 кв.м і дві просторі кімнати. Ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт «під себе» В квартирі індивідуальне газове опаленням - встановлений двухконтурний газовий котел. Підключені всі комунікації. Сформоване ОСББ. Будинок, в якому розташована ця квартира, знаходиться в одному з кращих і мальовничих місць в Черкасах. Закрита територія, продумані комунікації, відеоспостереження, дитячий сучасний майданчик- все в цьому будинку направлено на максимальний комфорт і безпеку своїх жителів. Якщо Ви цінуєте комфорт, вибираєте активне життя і погоджуєтеся тільки на найкраще - ця квартира спеціально для Вас! Щоб переконатися в цьому, телефонуйте за вказаними телефонами в зручний для Вас час. Послуги Ан 2%
Черкаси
ЗАТИШНА 2кім.кв в ДОГЛЯНУТОМУ ЖК Нова МИТНИЦЯ з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом Черкаси 10
  • Двокімнатна
  • 74 м2
  • 1 / 10 пов.
125 000 $
Працюємо з усіма ДЕРЖПРОГРАМАМИ! Якщо ви шукаєте квартиру, куди хочеться зайти і залишитись — це саме той варіант. Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом, продуманим до дрібниць в новому ЖК НОВА МИТНИЦІ, по вул. С.ЖУЖОМИ. Інтер’єр виконаний у стриманому, стильному дизайні з використанням якісних матеріалів та трендових рішень. Квартира з продуманим плануванням, де кожен метр використаний максимально функціонально: - простора кухня з повним комплектом вбудованої техніки з фурнітурою Blum - світла вітальня з зоною відпочинку та виходом на балкон - затишна спальня з великим ліжком та місткою шафою Переваги: — сучасний ремонт без додаткових вкладень — стильна кухня з технікою (холодильник side-by-side, посудомийна машина, варильна газова панель, пральна машина, духова шафа, бойлер, кондиціонер) — продумане освітлення та дизайнерські елементи дизайну — тепла підлога- це комфорт у будь-яку пору року. - встановлена сигналізація Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, якість і стиль у кожній деталі.Локація з розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, транспорт, все необхідне для життя. Закритий двір - це безпека та привтність. Послуги АН 2%
Черкаси
ЕЛЕГАНТНА 2кім.кв з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ плануванням Черкаси 2
  • Двокімнатна
  • 60 м2
  • 4 / 12 пов.
90 000 $
Продається 2-кімнатна квартира-студія в по бул.ШЕВЧЕНКА в цегляному будинку. Простора та світла квартира з продуманим плануванням: кухня-студія гармонійно поєднана з вітальнею, що створює відчуття простору та комфорту. Окрема спальня затишна та тиха, ідеально підійде для відпочинку або дитячої кімнати. В квартирі виконаний якісний ремонт у теплих, приємних тонах. Натяжні стелі додають сучасності, а великі вікна наповнюють простір природним світлом. Кухня обладнана меблями та технікою, є все необхідне для комфортного проживання. Переваги: -центр міста все поруч: магазини, школи, садочки, ТРЦ -зручне планування (кухня-студія + окрема кімната) -квартира дуже світла та затишна -готова до заселення (повністю укомплектована меблями та технікою) Будинок відносно новий, із закритим та доглянутим подвір’ям, облаштованим дитячим майданчиком. Додатковою перевагою є власне паркомісце. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Черкаси
офлайн
Людмила
На сайті з 16 квітня 2020