1  / 5
Продам 2кім квартиру в районі Каскад - фото 1
Продам 2кім квартиру в районі Каскад - фото 2
Продам 2кім квартиру в районі Каскад - фото 3
Продам 2кім квартиру в районі Каскад - фото 4
Продам 2кім квартиру в районі Каскад - фото 5

Продам 2кім квартиру в районі Каскад

Івано-Франківськ

Поскаржитись
78 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 лютого 2026, ID: 4713826
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 60 м2
  • Площа кухні 14 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Вільне планування 
Опис
Продається простора 2-кімнатна квартира в затишному районі Каскад.

8 поверх із 10, БК Ярковиця
Площа 60 м²
Індивідуальне газове опалення
Двостороннє планування

Квартира з чудовим виглядом на Вовчинецькі гори та тихий двір. Залишається все, що на фото — можна одразу заїжджати та жити. Два засклені балкони, тепла підлога по всій квартирі, простора кухня-студія з меблями та технікою. Є підвал.

Поруч торгові центри Арсен, Метро, Велес, школи, садочки, зупинки транспорту. Чудовий варіант для проживання або інвестиції під оренду.
Зворотній зв’язок
Сергій Спетрук
офлайн
Схожі оголошення
Продається 1 кімнатна в Центрі терміново Житомир 5
  • Однокімнатна
  • 33 м2
  • 3 / 5 пов.
28 500 $
не кутова, на 3 поверсі. будинок цегляний. косметичний ремонт. меблі залишаються розташована на розі Хлібна і Бандери
Житомир, Богунський
Продам 1 ком у моря Одеса 11
  • Однокімнатна
  • 45 м2
  • 2 / 7 пов.
80 000 $
В продаже квартира с ремонтом на 9й станции Фонтана Жк Пространство на Авдеева-Черноморского(вулиця Одеської громади) 2 этаж, 45 м². Ремонт+мебель и техника Цена 80000 уе Апартаменты, но прописка есть Можно перевести в жилой фонд Переуступка, могут сделать спс, если будет клиент по госпрограмме
Одеса, Київський
Продам двокімнатну квартиру з лоджією. Район Водоканалу, проспект Свободи. Кременчук 6
  • Двокімнатна
  • 49 м2
  • 2 / 9 пов.
69 500 $
Знаходиться на другому поверсі дев'ятиповерхового цегляного будинку. Загальна площа – 49 кв/м, кухня – 8 кв/м, 2 окремі кімнати. Капітальний ремонт, система антитоп, тепла підлога на кухні, повністю утеплена. Встановлені лічильники на воду, світло та газ. Поруч, магазини, зупинки, школи, дитячий садок.
Кременчук
офлайн
Сергій Спетрук
На сайті з 16 квітня 2020