1  / 12
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 1
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 2
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 3
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 4
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 5
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 6
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 7
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 8
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 9
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 10
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 11
Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ! - фото 12

Продам 2к квартиру. Цегла. ТРЦ Київ. 3 поверх. єВІДНОВЛЕННЯ!

Полтава

Поскаржитись
65 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 18 жовтня 2025, ID: 4393713
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 45 м2
  • Площа кухні 5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам 2кімнатну квартиру біля ТРЦ "Київ" з євроремонтом.
Загальна площа 45м2, кухня 5м2. Кухня-студія, окрема кімната та гардеробна.
3-ий поверх 4-поверхового цегляного будинку.
Ремонту 3 роки, робився для себе!
Опалення централізоване + тепла підлога. Якісна сантехніка, натяжні стелі.
Є засклений балкон з панорманим видом.
Меблі та техніка залишаються - заїжджайте та живіть!
Розвинена інфраструктура: ТРЦ"Київ", супермаркети, почта, парк, ринок, зупинка громадського транспорту.
Ціна 65000$ Код 8976
По запиту скину відеоогляд
Телефонуйте! Домовимось про перегляд
Зворотній зв’язок
Крістіна
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Київ, Святошинський, 45500 $ Київ 11
  • Однокімнатна
  • 36.8 м2
  • 3 / 6 пов.
45 500 $
КВАРТИРА БІЛЯ МЕТРО БЕЗ ПЕРЕПЛАТИ ЗА ЧУЖИЙ РЕМОНТ БІЛИЧІ вул. Обухівська, 91 ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА ДЛЯ СЕБЕ, ДИТИНИ АБО ПІД ОРЕНДУ Метро Академмістечко поруч 1-кімнатна квартира 36,3 кв.м 3 пов. / 5поверхового ВЛАСНИЙ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ ВЛАСНА СВЕРДЛОВИНА ГЕНЕРАТОР ТА ДБЖ ТЕПЛО, ВОДА ТА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД МІСЬКИХ МЕРЕЖ. ТУТ КУПУЮТЬ НЕ ЛИШЕ КВАДРАТНІ МЕТРИ. СПОКІЙ. СВІЖЕ ПОВІТРЯ. ТУТ ПІСЛЯ РОБОТИ МОЖНА ПРОСТО ВИЙТИ З ДОМУ ТА ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН ОПИНИТИСЯ БІЛЯ ОЗЕРА АБО В ЛІСІ ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо. Ціна 45500у.о.ТОРГ ( Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець). комісія: 5%
Київ
1к квартира в новому, сучасному будинку Хмельницький 7
  • Однокімнатна
  • 48 м2
  • 5 / 8 пов.
38 000 $
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі ЖК Адамант. Будинок на етапі здачі чудова нагода придбати житло у сучасному та комфортному комплексі за вигідною ціною! Основні характеристики: Площа 48, 5 м² (після замірів БТІ, за додаткові метри вже сплачено) Стан від будівельників готова до ремонту під ваш смак Газовий двоконтурний котел індивідуальне опалення та економія Панорамні вікна багато світла та гарний вигляд Переуступка швидке оформлення угоди Без комісії для покупця! Сучасне планування, зручна інфраструктура, якісне будівництво чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте вже зараз та домовляйтесь на перегляд встигніть придбати квартиру у новому будинку за вигідною ціною!
Хмельницький
3к квартира в самому центрі міста Хмельницький 9
  • Трикімнатна
  • 149 м2
  • 4 / 10 пов.
85 000 $
Продається 3 кімнатна квартира в самому Центрі міста, вул. Проскурівська. Це адреса, яку Ви будете називати з гордістю! Де абсолютно все поруч! Видова квартира, комфортний поверх. Сучасне планування. Кімнати правильної форми, велика кухня з лоджією. Будинок на електриці, є виводи під встановлення котла, на разі в будинку власна дахова котельня. В ванній кімнаті зроблений вивід під бойлер. Тепла підлога в кухні та ванній кімнаті. Виконаний косметичний ремонт, бамбуковий паркет. Гіпсокартонові стелі. Міжкімнатних дверей немає. Квартира під охороною. Цю квартиру треба дивитися наживо, вона вражає своїм простором. Телефонуйте, та домовляйтесь на перегляд! Покупець комісію агенству не сплачує!
Хмельницький
офлайн
Крістіна
На сайті з 16 квітня 2020