1  / 20
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 1
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 2
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 3
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 4
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 5
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 6
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 7
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 8
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 9
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 10
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 11
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 12
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 13
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 14
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 15
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 16
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 17
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 18
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 19
Продам 2-поверховий будинок Бровари OM - фото 20

Продам 2-поверховий будинок Бровари OM

Бровари

Поскаржитись
190 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 31 грудня 2025, ID: 4619253
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 221 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 10 сот.
  • Ремонт Євроремонт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Канализация септик 
Опис
Будинок розташований з південної сторони в’їзду в м.Бровари зі сторони ст.м. Лісова в 500м від центральної вулиці міста.

Код об'єкта SH-216-827

Будинок побудований на посиленому монолітному фундаменті. Стіни будинку викладені газоблоками з товщиною 40 см. Це становить 20% запас по тепло зберіганню від розрахункового та дало змогу відмовитись від утеплення стін теплозберігаючими матеріалами (пінопласт, мінеральна вата). Зовнішнє покриття стін виконано якісними штукатурками «під сітку» та покрите фасадними красками з гарантійним терміном 20 років. Покрівля з дерев’яним каркасом з метало черепиці 0,65 мм та покращеним покриттям. Вікна металопластикові «Rehau» двокамерні. Вхідні двері броньовані вандалостійкі. Біля будинку укладена дощова каналізація з водозбірником та автоматичним відкачуванням дощової води.

Загальна площа - 221 кв.м.
1 поверх: відкрита вхідна тераса 10кв.м., вхідний тамбур 8кв.м., гараж 26 кв.м., верхня комора 5 кв.м., підвальне приміщення 5кв.м., СПА 18 кв.м., кухня-студіо з холом 52 кв.м., с/в 2.4 кв.м.
2 поверх: 3 спальні (20/14/13), одна з них з закритою лоджією 6 кв.м., туалетна кімната 11 кв.м., хол 38 кв.м., гардероб 9 кв.м. Вихід на другий поверх по гвинтових східцях, виготовлених з мармуру, які є прикрасою у великому холі та ділять хол на зони.

Стан будинку — євроремонт
Комплекс СПА: басейн (з теплою водою) 3.2х1,8 м, басейн 1,2х1,4 м з холодною водою, підвальне приміщення для розміщення систем підігріву та фільтрації води, обладнання для «протитоку води» у великому басейні. - система очищення води без хлору!

Комунікації: електрика 3 фази потужністю 14 кВт; опалення та все теплопостачання через електрокотел потужністю 21 кВт, електробойлер на 80 л. Опалення через підвіконні батареї та теплі поли і туалеті на 1-му поверсі і ванній кімнаті на 2-му поверсі. В котельні встановлено та під’єднано до системи також і газовий котел, але будинок до газової магістралі не підключе.

Площа ділянки 10 соток.

Вартість - $190 тис + послуги АН.
Номер оголошення на сайті компанії: SH-216-827-LX.
Зворотній зв’язок
Ольга Мішакіна
офлайн
Схожі оголошення
Продам дом в Первой Фонтанке возле «Ривьеры» Одеса 4
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
43 000 $
Предлагается к продаже Дом в Первой Фонтанке в непосредственной близости от Торгово-Развлекательного Центра «Ривьера». Дом построен из Крымского ракушняка. 1 этаж, 2 спальни + кухня-столовая 18кв.м. + Сан.Узел 12кв.м. Все коммуникации… Участок 10 соток. Правильной Формы. Застроенный район. Хороший подъезд… Отличное месторасположение… Цена 43 000у.е.
Одеса, фонтанка
Продам дом в Крыжановке Одеса 8
  • Чотирикімнатна
  • 90 м2
  • 3.5 сотки
45 000 $
Предлагается к продаже дом в Крыжановке на Морской стороне. Два этажа, 4 комнаты общей площадью 90кв.м. 1й этаж: две раздельные спальни, кухня-студия, Сан.Узел Т/Ванна. 2й этаж: две комнаты. Жилое состояние. Все коммуникации: свет, вода, газ, в рабочем состоянии. Автономное отопление газовый котел (АГВ). Хороший, асфальтированный подъезд. Просторный двор. Цена 45 000у.е.
Одеса, Крыжановка
Продам дом в Первой Фонтанке возле «Ривьеры» Одеса 5
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
43 000 $
Предлагается к продаже Дом в Первой Фонтанке в непосредственной близости от Торгово-Развлекательного Центра «Ривьера». Дом построен из Крымского ракушняка. 1 этаж, 2 спальни + кухня-столовая 18кв.м. + Сан.Узел 12кв.м. Все коммуникации… Участок 10 соток. Правильной Формы. Застроенный район. Хороший подъезд… Отличное месторасположение… Цена 43 000у.е.
Одеса
офлайн
Ольга Мішакіна
На сайті з 16 квітня 2020