1  / 16
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 1
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 2
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 3
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 4
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 5
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 6
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 7
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 8
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 9
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 10
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 11
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 12
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 13
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 14
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 15
Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6! - фото 16

Продам 2-кімнатну квартиру на Шумського 6!

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
62 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 12 січня 2026, ID: 4658096
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 47 м2
  • Площа кухні 7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Чешка 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Опис
Чеський проект Пропонується двокімнатна квартира з видом на Лавру. У квартирі зроблено ремонт із заміною всіх комунікацій-труби, проводку поміняли 2 роки тому. Вбудована кухня, холодильник, плита, витяжка, фільтри на воду. Є дві шафи купе.Висота стелі 2.55м. На підлозі якісний кахель на кухні, у ванній та санвузлі підлога з підігрівом. Скрізь натяжні стелі. Є пральна машина, бойлер, посудомийна машина. У кімнатах на підлозі паркет, плитка на кухні, у ванній кімнаті. У квартирі засклений балкон. Меблі залишаються частково. Всі вікна у двір. З вікон квартири можна дивитися на визначні пам'ятки Києва. Будинок обслуговується приватним кооперативом. Є техповерх. Дах капітально зроблений у 2017 році. Парадне після ремонту. Новий ліфт. Лічильники на воду, день-ніч - на електроенергію. Розвинена інфраструктура, поряд дитячі садки. До метро Лівобережна 20 хвилин на транспорті. Поруч ТРЦ"Срібний бриз", ТЦ"Сільпо", Березняківський ринок , озеро Тельбін, пляж та зона відпочинку, легко-атлетичний "Манеж", набережна Дніпра, безліч ресторанів, кафе.
Зворотній зв’язок
Олена
офлайн
Схожі оголошення
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Київ 12
  • Двокімнатна
  • 48 м2
  • 2 / 5 пов.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Київ
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 7 / 9 пов.
17 900 $
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривий Ріг 15
  • Чотирикімнатна
  • 98 м2
  • 8 / 9 пов.
37 000 $
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський