1  / 12
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 1
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 2
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 3
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 4
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 5
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 6
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 7
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 8
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 9
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 10
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 11
Продам  2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський - фото 12

Продам 2-х пов. котедж в жилому містечку м. Камінець- Подільський

Кам'янець-Подільський

Поскаржитись
110 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 лютого 2026, ID: 4775630
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Тип будинку Котедж 
  • Кімнат
  • Загальна площа 146 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 1 сот.
  • Ремонт Після будівельників 
Опис
Продам 2-х пов. котедж в жилому містечку в м. Кам'янці- Подільському
-розвинена вся інфраструктура
- 146 загальна пл., 4 кімнати+ кухня

-на 1 поверсі простора прихожа, санвузол, велика кухня з виходом на терасу, кімната спальня

-на 2 поверсі санвузол, 2 дитячі кімнати, спальня

Будинок збудований з червоної цегли
індивідуальне опалення

Фасад утеплений пінопластом 150 мм
Централізоване водопостачання
Металопластикові вікна
Територія перед котеджем викладена бруківкою
Тихе та спокійне місце для комфортного сімейного життя.
Можу надати відеоогляд для перегляду
Ціна: 110000 $
Зворотній зв’язок
Руслана
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривий Ріг 20
  • Чотирикімнатна
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривий Ріг 17
  • Трикімнатна
  • 80 м2
  • 7 соток
17 900 $
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривий Ріг, Довгинцівський
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати.
Одеса, Київський
офлайн
Руслана
На сайті з 16 квітня 2020