1  / 8
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 1
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 2
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 3
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 4
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 5
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 6
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 7
Продам 2-х кімнатну квартиру - фото 8

Продам 2-х кімнатну квартиру

Володимир

Поскаржитись
33 000 $
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 17 травня 2026, ID: 5012604
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 7 м2
  • Поверх
  • Поверховість
Опис
м.Володимир,вул.Луцька
1-й поверх 2-х поверхового будинку
Загальна площа 43.6 кВ.м
Наявні всі лічильники (світло,газ ,вода)
Замінена електропроводка
Замінені батареї на опалення
Замінена сантехніка
Квартира отеплена
Поблизу знаходиться зупинка,магазин,школа, амбулаторія
Частина землі біля будинку,та сарай.
Зворотній зв’язок
blagajulia29122017
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс" Київ 3
  • Однокімнатна
  • 42 м2
  • 16 / 34 пов.
69 800 $
Продаж 1 кімнатної квартири-студії 42 кв. м. у ЖК "Метрополіс". Переуступка. Будинок 3. Здача - 3 квартал 2026р. Метро Іподром, Теремки - 5-7 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура.
Київ, Голосіївський
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, Київ 3
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 15 / 16 пов.
175 000 $
Продається трикімнатна квартира по вулиці Машинобудівна 21а, 15 поверх 16-ти поверхового будинку . Квартира в затишному місці, до метро "Шулявська" - 15 хв. . Зручна транспортна розв'язка, швидкісний трамвай, три ТРЦ , паркування у дворі, на прибудинковій території підземний паркінг з можливістю придбання паркомісця. Опалення від власної котельні , в під'їзді є консьєрж.
Київ, Солом'янський
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Київ 2
  • Двокімнатна
  • 73 м2
  • 15 / 18 пов.
95 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири без ремонту у ЖК "Svitlo Park", Голосіївський район, метро Видубичі у пішій доступності. Будинок № 8 - введений в експлуатацію 13.02.2026 року. Зараз на етапі оформлення права власності та отримання ключів. Загальна площа - 73.4 м2; • Кількість кімнат: 2; • Висота стель – 2.7м. • Поверх: 15/18, вікна на південний-захід, у затишний двір; • Акумулятори на ліфти, опалення та воду; • Тип будинку: Монолітно-каркасний; • Стіни – газоблок. Утеплення – мінеральна вата. Стан - після будівельників. Виконані всі чорнові роботи. Вікна засклені, встановлені вхідні двері - металеві, надійні та стильні, не потребують заміни. Встановлено 5-ти камерний металопластиковий профіль "REHAU", 2-х камерний енергозберігаючий склопакет. Виконана стяжка підлоги під лазер та звукоізоляція, під стяжкою розведено водопостачання, опалення, підключено радіатори з терморегуляторами. Облагороджена та красива територія ЖК облаштована відпочинковими зонами, також і для вигулу домашніх улюбленців, є багато комерції, дитячі та спортивні майданчики. Інфраструктура та локація: • Є укриття! •
Київ, Голосіївський
офлайн
blagajulia29122017
На сайті з 16 квітня 2020