1  / 5
Продам 2-х кім-ну  квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай. - фото 1
Продам 2-х кім-ну  квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай. - фото 2
Продам 2-х кім-ну  квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай. - фото 3
Продам 2-х кім-ну  квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай. - фото 4
Продам 2-х кім-ну  квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай. - фото 5

Продам 2-х кім-ну квартиру з Автономним опаленням. Гараж, Сарай.

Олександрія

Поскаржитись
18 500 $
50 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 січня 2026, ID: 4706379
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 46.2 м2
  • Площа кухні 7.1 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Ванна, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Опис
Продаю двох кімнатну квартиру в Центрі мікрорайону Перемога по вулиці Герої Крут (Говорова) буд. №25 на першому поверсі. Квартира в центрі будівлі, не вуглова. Загальна площя 46,2 м2, житлова площя 29,9 м2.
До зупинки «Центр Перемоги» 7 хвилин ходьби.
Автономне газове опалення. Є альтернативне джерело обігріву – між кімнатна піч (груба) зроблена по фінській технології. Гріє добре, взимку перевіряв.
Гаряча вода – Бойлер. Інтернет – Шторм.
Квартира зимою тепла, літом сильно не нагрівається. Стан квартири – жилий.
Разом з квартирою іде ГАРАЖ з оглядовою ямою в дуже зручному місці у дворі, Сарай «Дровник», Сарай цегляний з погребом, також у дворі.
Неподалік будинку школа, дитячій садок, місцевий ринок, магазини, лікарня.
С документами все впорядку, тех. паспорт новий, зареєстрований в будівельному реєстрі.
Продаж від власника квартири. Огляд квартири по вихідним (субота, неділя). Бо постійно в іншому місті. Пишіть , бо не завжди є можливість відповісти на дзвінок.
Зворотній зв’язок
Роман
офлайн
Схожі оголошення
ЕКСКЛЮЗИВНА 3кім.кв в ЖК Лагуна Черкаси 19
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 5 / 10 пов.
168 000 $
Це не просто квартира — це статус, простір і комфорт нового рівня в ЖК Лагуна Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-класу. Заходь і живи без додаткових витрат. Технології та комфорт: - Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) -Тепла підлога по всій квартирі -Кондиціонери -Сигналізація - Лічильники на всі комунікації Раціональне планування: – Простора зала для прийому гостей – Стильна кухня – Гостьовий санвузол з душем – Дитяча кімната – Основна спальня – Великий санвузол в спальні Дизайнерський ремонт виконаний із якісних матеріалів: LED-підсвітка, мідна проводка, сучасні оздоблювальні рішення. Це ідеальний варіант для тих, хто звик обирати найкраще. Квартира, яка підкреслює статус власника
Черкаси
2 кім.кв в Новому будинку на Митниці Черкаси 5
  • Двокімнатна
  • 77.1 м2
  • 15 / 17 пов.
140 000 $
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири з ремонтом! Пропонується до продажу стильна та затишна 2-кімнатна квартира, у якій вже все готово для комфортного життя. Простора кухня, де приємно проводити час із родиною. Світлі кімнати з якісним ремонтом. Санвузол у сучасному дизайні. Встановлені всі необхідні комунікації. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд
Черкаси
СТИЛЬНА 2 кім.кв по вул Грушевського Черкаси 9
  • Двокімнатна
  • 72 м2
  • 12 / 17 пов.
124 000 $
Простора 2-кімнатна квартира на видовому 12 поверсі 17- ти поверхового будинку в самому ЦЕНТРІ міста. Пропонується до продажу світла та сучасна квартира, розташована на 12 поверсі, звідки відкривається чудовий панорамний вид на місто. Великі вікна наповнюють оселю природним світлом і створюють відчуття простору. Продумане планування включає простору кухню-вітальню, затишні спальні та функціональні зони для комфортного життя. У квартирі виконано якісний ремонт, встановлені сучасні меблі та техніка — можна заїхати й жити без додаткових вкладень. Переваги: видовий 12 поверх; панорамні краєвиди з вікон; багато природного світла; сучасний ремонт; зручне планування; готова до заселення. Ця квартира ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, стиль та неймовірні види з вікна.
Черкаси
офлайн
Роман
На сайті з 16 квітня 2020