1  / 8
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 1
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 2
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 3
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 4
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 5
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 6
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 7
Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста - фото 8

Продам 1к квартиру з ремонтом ЖК Мала Прага/Центр міста

Ужгород

Поскаржитись
87 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 лютого 2026, ID: 4719272
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 13 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонуємо до продажу півторакімнатну квартиру площею 43 кв. м, повністю готову до комфортного проживання без жодних додаткових вкладень.

Квартира виконана з якісним сучасним ремонтом, у якому продумано кожну деталь. Простір функціонально зонований, що створює відчуття затишку та комфорту. Оселя світла, тепла та дуже доглянута.

Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, що дозволяє одразу заїхати та жити.

Всі елементи інтер’єру підібрані в єдиному стилі, з використанням якісних матеріалів, що забезпечують довговічність та зручність у повсякденному користуванні.

Будинок розташований у центральній частині міста, що є однією з головних переваг даної пропозиції.

Район з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, аптеки, заклади харчування, зупинки громадського транспорту, навчальні та медичні заклади. Усе необхідне для життя знаходиться у пішій доступності.

Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і як вигідна інвестиція для здачі в оренду. Чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, затишок та зручне розташування в самому серці міста.
Зворотній зв’язок
Максим Кізуб Агент з Нерухомості
онлайн
Схожі оголошення
В продажу 2-к. квартира, ЖК "Кришталеві джерела", вул. Метрологічна, 40б, Голосіївський р. Київ 16
  • Двокімнатна
  • 68 м2
  • 3 / 8 пов.
150 000 $
Продається сучасна та простора двокімнатна квартира в ЖК Кришталеві Джерела на комфортному 3 поверсі. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою — можна одразу заїжджати. Є газ, індивідуальне опалення від власної котельні, лічильники, кондиціонер і тепла підлога. Комплекс розташований у зеленій зоні. До парку Феофанія — близько 15 хвилин пішки. Спокійна атмосфера, свіже повітря та відчуття заміського життя в межах міста. Є велика парковка біля будинку та розвинена інфраструктура. Квартира варта уваги! Звертайтесь за додатковою інформацією! Ціна: 150 000 у.о. (096) 5090405 Любов
Київ, Голосіївський
Продаж 3-к квартири, вул.Соломянська 27 Київ 9
  • Трикімнатна
  • 60 м2
  • 5 / 5 пов.
55 000 $
Продається трикімнатна велика квартира на Солом'янській площі, Вулиця Солом'янська 27. Загальна площа 60м.кв, житлова 48м.кв.Кухня 10м.кв. Квартира розташована на 5 поверсі. Три окремі кімнати з меблями, Окремо сан. вузол. Окремо ванна кімната . Простора кухня з новим холодильником, новою пральною машиною, мікрохвильовою піччю. На кухні газова плита. На балконі зроблено ремонт. Є кондиціонер, телевізор. У кожній кімнаті великі, місткі шафи купе. Лічильники на електрику, воду. У квартирі нема прописаних, один власник. Дуже гарна розв'язка, навколо багато магазинів, кафе, аптека, нова пошта . Поруч метро Вокзальна Ціна 55 000 y. о.0674047669 Інна valion. ua/1151723
Київ, Солом'янський
Продаж 3-к квартири Історичний Поділ вул. Почайнинська, 57/59 метро Тараса Шевченка Київ 5
  • Трикімнатна
  • 69 м2
  • 1 / 9 пов.
90 000 $
Історичний центр Подолу. До метро Тараса Шевченка 5-7 хвилин пішки, чудова транспортна розв’язка та інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, поліклініка, лікарні, органи місцевої влади. Продаж 3к. кімнатної квартири по вул. Почайнинській, на 1поверсі 9 поверхового цегляного будинка.Загальна площа 69кв.м, стан жилий, є лічильники на воду, газ. Квартира тепла, суха, є цокольний підвальний поверх. Поряд з будинком є парковка. Квартира двостороння, два на вікна виходять вул.Туровську, одне на вул. Почайнинську. Гарно підходить під бізнес, можливо зробити окремий вхід з будь якоі сторони будинку. 044 200 10 80
Київ, Подільський
онлайн
Максим Кізуб Агент з Нерухомості
На сайті з 16 квітня 2020