1  / 14
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 1
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 2
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 3
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 4
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 5
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 6
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 7
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 8
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 9
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 10
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 11
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 12
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 13
Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх - фото 14

Продам 1-кімнатну квартиру в Звягелі, Болгарбуд, 39 м², 4 поверх

Звягель

Поскаржитись
39 600 $
42 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 28 березня 2026, ID: 4878413
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 39 м2
  • Площа кухні 39 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 91-2000-ті 
  • Планування Студія 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири
Пропонуємо до вашої уваги затишну 1-кімнатну квартиру в Житомирській області, м. Звягель, вул. Військової доблесті (Леваневського), район Болгарбуд.
4 поверх із 5 — оптимальний варіант для комфортного проживання
Загальна площа — 39 м²
Чистий та доглянутий під’їзд, хороше ОСББ
Квартира світла, тепла та охайна — у хорошому житловому стані
Частково залишаються меблі та побутова техніка
Чудове розташування:
Усе необхідне — в пішій доступності: школа, дитячий садок, супермаркети, магазини, кафе, зупинка громадського транспорту, гаражі та парковка.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду квартири!
Зворотній зв’язок
alexandrakolysheva9
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1 Київ 3
  • Трикімнатна
  • 91 м2
  • 4 / 5 пов.
180 000 $
Продаж 3-к квартири просп. Перемоги 73/1. До станції метро Нивки близько 100 метрів, що дозволяє швидко дістатися до будь якої частини міста. Будинок має лише 8 квартир у підїзді, по 2 квартири на поверсі. Закритий двір із власною територією для паркування. Біля будинку завжди є вільні паркомісця, а автомобіль можна бачити прямо з балкона квартири. Зручне двостороннє планування включає простору вітальню, дві окремі спальні, велику кухню, ванну кімнату, окремий санвузол та три однакові за розміром балкони. Вітальня та одна спальня виходять вікнами на Берестейський проспект, кухня та друга спальня виходять у тихий закритий двір. Висота стелі становить 3,5 метра. 044 200 10 80
Київ, Святошинський
Продаж квартири, вулиця Львівська, ЖК Святобор, Святошинський район Київ 5
  • Однокімнатна
  • 31 м2
  • 8 / 26 пов.
76 000 $
Продам 1кім.квартиру в Святошинському районі ЖК Святобор вул.Львівська,11, 31/17/6кв.м., 8/26пов. Квартира в гарному житловому стані. Є все для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура району. Зручна транспортна розв'язка - поруч 2 станції метро Житомирська і Святошин. Безготівковий розрахунок, єОселю, постанови, ваучер, єВідновлення розглядаємо. Ціна 76000 у.о. 0950075762 Тетяна
Київ, Святошинський
Продається 4К видова дворівнева квартира,бульвар Миколи Руденка, 14-З, Святошинський район/ЖК Парков Київ 15
  • Чотирикімнатна
  • 166.9 м2
  • 22 / 23 пов.
130 000 $
Пропонується до продажу дворівнева квартира загальною площею 166,9 м² на 22–23 поверхах ЖК Парковий, бульвар Миколи Руденка, 14-з. Функціональне планування дозволяє комфортно зонувати простір: на першому рівні — кухня-вітальня та простора зона відпочинку, на другому — спальні, дитячі кімнати та кабінет. Переваги квартири: 4 просторі житлові кімнати; панорамний вид на місто; нові металопластикові вікна; засклені балкони; частково виконані електрика та сантехніка; передбачено 2 санвузли; квартира після будівельників — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Розвинена інфраструктура: У пішій доступності ринок «Дніпро», парк «Юність», ліцеї, школи, дитячі садки, супермаркети, ТРЦ «Квадрат», кафе, аптеки та все необхідне для комфортного життя. Поруч зупинка швидкісного трамвая та маршруток, до метро «Святошин» — близько 15 хвилин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд! Ціна: 130000 у.о. Тел.: (068) 321-81-83 www.
Київ, Святошинський
офлайн
alexandrakolysheva9
На сайті з 16 квітня 2020