1  / 8
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 1
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 2
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 3
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 4
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 5
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 6
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 7
Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно - фото 8

Продаю 1-к ‼️ Центре города, ЖК Лазурный ‼️, Центральный рыно

Харків, Холодногірський

Поскаржитись
55 000 $
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 грудня 2025, ID: 4561975
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 49 м2
  • Площа кухні 17 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ 
Опис
Ідентифікатор 22412

Продам простору та світлу 1-кімнатну квартиру площею 49 м² у сучасному житловому комплексі ЖК «Лазурний» від надійного забудовника Град Строй. Будинок розташований всього за два кроки від станції метро Центральний ринок ідеальне місце для комфортного життя в самому серці міста.

У квартирі виконано новий якісний ремонт, встановлено сучасні меблі та вся необхідна вбудована техніка можна заїжджати і жити без додаткових вкладань.

ЖК закритого типу: цілодобова охорона, в'їзд через шлагбаум, вхід у під'їзди по карті або через додаток з відеоспостереженням. Будинок побудований з червоної цегли, утеплений та прикрашений декоративним фасадом взимку тепло, влітку комфортно.

Усі комунікації нові, встановлено індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел). На території комплексу облаштовано дитячий та спортивний майданчики, є парковка та зона відпочинку.

Розташування одне з найкращих у Харкові: історичний центр, поруч Центральний ринок, школи, дитячий садок, супермаркети, ТЦ КЛАСС і РОСТ, зупинки транспорту, залізничний вокзал, сад Шевченка і зоопарк.

Чудова пропозиція для життя або інвестицій комфорт, якість і центр міста в одному місці.
Зворотній зв’язок
Олеся
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б Київ 4
  • Двокімнатна
  • 102 м2
  • 5 / 24 пов.
313 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Авіаконструктора Антонова 2б. ЖК Sherwood. Планування: кухня-студія з лоджією, 2 спальні, 2 санвузли, гардероб. Панорамні вікна, високі стелі, сучасний євроремонт. Квартира повністю мебльована, з технікою. Комплекс бізнес-класу з генератором, укриттям, закритою територією та охороною. Є дитячі майданчики, зелені зони для відпочинку, підземний. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
Продаж 3-к квартири вул. Бориса Гмирі 10/40 Київ 18
  • Трикімнатна
  • 77 м2
  • 24 / 25 пов.
120 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Бориса Гмирі 10/40. Світла, затишна квартира з панорамним видом у Дарницькому районі між станціями метро Осокорки та Позняки. У квартирі зроблений якісний ремонт, є всі необхідні меблі та техніка. Встановлено лічильники на воду та опалення, регулюються батареї. У квартирі влітку прохолодно та тепло взимку. У будинку встановлено генератор на випадок блекауту. Є пандус біля парадного входу. Під'їзд чистий та доглянутий. У пішій доступності є все, що потрібно для життя: магазини, банки, дитячі садки та школи, спортзали, амбулаторії, перукарні тощо. Зручна транспортна розв'язка: метро Осокорки та Позняки за 10 хвилин ходьби; у 3 хвилинах зупиняються маршрутки; до автобусної зупинки 7 хвилин ходьби; поряд із метро Позняки зупинка трамвая. Озера та зелена зона для відпочинку та прогулянок за 10-15 хвилин пішої доступності. 044 200 10 80
Київ, Дарницький
Продаж 1кімнатної квартири вул. Січових Стрільців 12 (Артема), центр, метро Майдан Незалежності, Зал Київ 9
  • Однокімнатна
  • 51 м2
  • 3 / 6 пов.
100 000 $
Продаж великої 1кімнатної квартири вул. Січових Стрільців 12 ( Артема) . Простора та світла квартира в історичному центрі міста.Розташована в царському будинку з ліфтом на 3/6 поверсі. Загальна площа 51 кв.м, площа кімнати 21 кв.м, кухня 12 кв.м. С/в роздільний, є кладовка. Стан квртири житловий - повністю замінено систему каналізаційних труб, а також проведено додаткову лінію електропроводки для освітлення та розеток. Є газ. Під час відключення електроенергії в будинку є водо- та теплопостачання. Є інтернет (а відсутності світла інтернет працює понад 6 годин від резервного живлення). У дворі будинку є бомбосховище. Чудово розвинена інфраструктура для комфортної життя: дитячі садочки, школи, магазини, супермаркети, аптеки, кавярні, зупинки громадського транспорту. До станцій метро "Золоті ворота" або "Контрактова площа" приблизно 15 хвилин пішки, до "Майдану Незалежності" приблизно 20 хвилин. Ціна 100.000 у.о., 067-781-47-77, 095-124-58-84, Ольга,
Київ, Шевченківський