1  / 9
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 1
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 2
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 3
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 4
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 5
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 6
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 7
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 8
Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом - фото 9

Продаётся самый лучший дом в Орловщине со своим берегом

Орлівщина

Поскаржитись
510 000 $
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 лютого 2026, ID: 4778428
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 600 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 52 сот.
  • Ремонт Авторський проєкт 
Опис
Продаётся дом в курортной зоне, окружённый дубовым и хвойным лесом, на берегу реки Самара, в Орловщине. Расстояние 25 км до границы Днепра, 5 км до Новомосковска.
Общая площадь дома – 600 кв.м. Дизайн-проект дома авторский, разработанный индивидуально для этого участка. Просторная гостиная, столовая, кухня, 6 спален, 2 гардеробные, 5 санузлов, прачечная, 5 кладовок, винный подвал (36 кв.м), СПА-комплекс с бассейном и сауной (110 кв.м). Техника на кухне Kuppersbush (Германия), сантехника в санузлах Duravit, VilleroyBoch (Германия), кондиционеры Daikin (Япония), оборудование в бассейне Pahlen (Швеция).
Участок площадью 52 сотки с эксклюзивным ландшафтным дизайном, множеством хвойных растений, обширными газонами, альпийской горкой. Вся эта красота оборудована современной системой автоматического полива Hunter (США). На территории имеется хозблок (45 кв.м) с комнатой для охраны и санузлом, эллинг для катера (40 кв.м), вольер (40 кв.м), крытая стоянка на 4 автомобиля, терраса (80 кв.м), крытая галерея вокруг дома (250 кв.м), огород, причал.
Зворотній зв’язок
Владимир
онлайн
Схожі оголошення
Продається будинок у с. Бикова Гребля, 20 км від Білої Церкви Біла Церква 20
  • Трикімнатна
  • 77 м2
  • 57 соток
27 000 $
Продається затишний будинок у мальовничому селі Бикова Гребля, всього 20 км від Біла Церква. Ідеальний варіант для тих, хто мріє про спокійне життя на природі або власну заміську садибу! Загальна площа будинку — 77,4 м.кв. Планування продумане та зручне: 3 кімнати, тамбур, прихожа, котельня та санвузол із душовою кабіною. Будинок саманний, обкладений цеглою, веранда утеплена пінопластом. Встановлені металопластикові вікна. Опалення комбіноване: газовий котел, піч та груба — у домі тепло та затишно за будь-якої погоди. Є бойлер на 50 л. Комунікації: заведені газ та світло, вода подається з власної криниці, вигрібна яма. Земельна ділянка — 57,38 соток, приватизована. Простір дозволяє вести господарство, облаштувати сад, город або зону відпочинку. На території є сарай, літня кухня, льох у скелі, власна пасіка. Окрема перевага — прямо навпроти будинку великий ставок, поруч ліс та природа. У селі є магазини, пошта, медпункт, дитячий садок — усе необхідне для комфортного життя. Чудове місце для постійного проживання або дачі. Телефонуйте та приїжджайте на перегляд — цей будинок може стати вашим новим затишним домом! Вартість 27000 у.о., присутній торг.
Біла Церква
Цегляний будинок. Центр села Трушки Біла Церква 17
  • П’ятикімнатна
  • 177 м2
  • 15 соток
150 000 $
Продається цегляний утеплений будинок у центрі села Трушки. Будинок з якісним косметичним ремонтом, перекриття між поверхами — залізобетон. Є гараж із виходом у просторий підвал, а з лоджії — вихід на горище (холодне, на всю площу). У будинку два санвузли: на першому поверсі з душем, на другому — з ванною. Встановлений кондиціонер, супутникове телебачення, оптоволоконний інтернет. Вода — зі свердловини 25 м, каналізація — септик. Опалення: двоконтурний газовий котел + твердопаливний у окремій котельні. Підключено 30 кВт (3 фази). Є діюча сонячна електростанція на 10 кВт (зелений тариф), техумови на 30 кВт, інвертор, безперебійник, акумулятори на 10 кВт⋅год. На території — окремий господарський блок: літня кухня з підведеними водою та газом, сауна з басейном і кімнатою відпочинку, дровник, сарай, кладова для інвентарю. Також є затишна бесідка, вольєр для тварин. Земельна ділянка 15 соток, огороджена та доглянута. До зупинок і магазинів — 5 хвилин пішки. Ціна — 150 000 $, торг доречний. Телефонуйте — перегляд у зручний для вас час .
Біла Церква
Пів будинку біля річки, вул. Шевченко Біла Церква 20
  • Трикімнатна
  • 52 м2
  • 5 соток
2 900 $
Шукаєте спокійне місце неподалік від природи? Пропонуємо пів будинку на вулиці Шевченко, розташований на другій лінії від річки (р-н літака). Будинок цегляний, загальна площа 53 м²: три кімнати, кухня, санвузол та коридор. Підключені газ та електроенергія, вода заведена з колодязя (насосна станція), є вигрібна яма. Опалення — дві діючі печі (груби). Гаряче водопостачання забезпечується бойлером. У будинку наявний великий сухий погріб зі зручним спуском. Стан будинку добрий, але потрібен внутрішній ремонт, проте одна з кімнат повністю придатна для проживання вже зараз. Земельна ділянка — 5 соток, приватизована. Передбачена можливість збільшення земельної ділянки ще на 1,8 сотки. На території розташований цегляний гараж з оглядовою ямою, передбачене місце для паркування автомобіля, з земельної ділянки є вихід до річки. Ціна: 29 000 у.о. Торг можливий.
Біла Церква
онлайн
Владимир
На сайті з 16 квітня 2020