1  / 14
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 1
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 2
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 3
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 4
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 5
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 6
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 7
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 8
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 9
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 10
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 11
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 12
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 13
Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска - фото 14

Продається трикімнатна квартира м.Мала Виска

Мала Виска

Поскаржитись
32 000 $
24 перегляди оголошення | 2 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 березня 2026, ID: 4881431
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 100 м2
  • Площа кухні 20 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Євроремонт 
  • Планування Вільне планування 
  • Тип стін Шлакоблоковий 
  • Опалення Комбіноване 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
ПРОДАМ ТРИКІМНАТНУ КВАРТИРУ.
Місто Мала Виска(район спиртового заводу). Квартира знаходиться в одноповерховому будинку , має огороджену прибудинкову земельну ділянку 5 соток засаджена деревами . На тереторії є сарай, гараж та погріб. Квартира на 2 виходи, утеплена. В квартирі є всі зручності ( туалет, ванна).Опалення- електрокотел ( є технічна документація), триполюсний лічильник. Також є працююча плита з грубою для твердотопливного опалення . Квіртира знаходься поряд з авто та жд вокзалом у пішій доступності. Ціна 27500 у. о. з можливим торгом. Більш детальна інформація за телефоном +38********63 Наталія
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн
Схожі оголошення
Ексклюзивна пропозиція! Едельвейс. Пентхаус + паркомісце! Кривий Ріг 20
  • П’ятикімнатна
  • 300 м2
  • 11.12 / 12 пов.
280 000 $
Ексклюзивна пропозиція! Географічний центр міста Кривий Ріг. Житловий комплекс закритого типу Едельвейс. Продаж справжнього пентхауса ( дво рівнева квартира 11 і 12 поверхи площа 300 метрів квадратних ) + підземне паркомісце + велика кладова на технічному поверсі. Стан заходь і живи. Дизайнерський ремонт. Використання натуральних і якісних матеріалів. Сходи натуральний мармур. Італійський та Іспанський кахель. Побутова техніка Німеччина. Сантехніка Швеція, Італія, Німеччина. Інверторні кондиціонери. Дуже багато писати, таку нерухомість потрібно бачити в живу. Все залишається новим господарям. В 2023 році встановлено нові, якісні ліфти OTIS. Два пасажирські і один вантажний. Повна електро автономність сонячні панелі та генератор. Власна газова котельня + тепло лічильники на кожну квартиру. До пентхауса окрема технічна кімната для фільтрації, запасу і подачи якісної води, встановлено насоси GRUNDFUD . Закрита територія, відеонагляд консьєрж + охорона, дитячий майданчик, зона відпочинку. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 2-х кімнатної квартири. Сталінка. Соцмісто. Кривий Ріг 8
  • Двокімнатна
  • 56 м2
  • 5 / 5 пов.
14 500 $
Соцмісто. Вулиця Хабаровська 1. Напроти парку Богдана Хмельницького, та палацу водних видів спорту. 2-х кімнатна квартира. Сталінка. Цегляний будинок. Осбб. Балкон є! Вільне планування, великі окремі кімнати, велика кухня. Металопластикові вікна і труби. Балкон засклений металопластиком. Нова система опалення. Стан ретро, під ваш ремонт. Крайній, спортивний поверх, але зверху не турбують сусіди! Дах без проблем, зверху чердак. Без боргів і проблем. Документи готові до продажу. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Метталургійний
Продаж 3-х кімнатної квартири. Сталінка. Піонер. Кривий Ріг 9
  • Трикімнатна
  • 64 м2
  • 3 / 3 пов.
14 800 $
Вулиця Кирило-Мефодіївська, на перетині з Едуарда Фукса. "Піонер". Продаж 3-х кімнатної квартири. "Сталінка". Не вуглова. Кімнати окремо. Зверху горище. Квартира в житловому стані, за бажанням ремонт під себе. Металопластикові вікна ( балкон засклений деревом). Замінено опалення. На гарячу воду нова газова колонка. Поруч АТБ. Зупинка громадського транспорту. Кафе. Магазини. Школа. Дитячий садок. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Покровський
офлайн
Наталія
На сайті з 16 квітня 2020