1  / 9
Продається смарт-квартира - фото 1
Продається смарт-квартира - фото 2
Продається смарт-квартира - фото 3
Продається смарт-квартира - фото 4
Продається смарт-квартира - фото 5
Продається смарт-квартира - фото 6
Продається смарт-квартира - фото 7
Продається смарт-квартира - фото 8
Продається смарт-квартира - фото 9

Продається смарт-квартира

Вишгород

Поскаржитись
48 500 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 14 лютого 2026, ID: 4752933
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 24 м2
  • Площа кухні 24 м2
  • Поверх 13 
  • Поверховість 17 
  • Планування Смарт-квартира 
  • Тип стін Газоблок 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.

Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд е все : школа , дитсадок, банк , магазин , кафе , ресторан , салони краси , Лоток , АТБ , Фора, Сільпо , лікарня , зупинка міського транспорту та інше .
8 км. від Києва, 15 хвилин до метро "Героїв Дніпра»
На все, включно опалення, встановлені лічильники.
Тепла підлога в кімнаті, коридорі, ванній кімнаті, також у піддоні душової кабіни, яка виконана із мармурової крихти.
Тропічний душ.
Інсталяція унітазу.
Лофтовий дизайн у ванній кімнаті.
Стильний і затишний дизайн в кімнаті.
Варильна поверхня в кухні дає можливість використання електрики і газу ( балон)
Зворотній зв’язок
Евгений
офлайн
Схожі оголошення
  • Однокімнатна
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 пов.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернігів
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривий Ріг 20
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 8 / 9 пов.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж затишної 3к на Рудані Кривий Ріг 12
  • Трикімнатна
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 пов.
18 200 $
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривий Ріг
офлайн
Евгений
На сайті з 16 квітня 2020