1  / 9
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 1
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 2
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 3
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 4
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 5
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 6
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 7
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 8
Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки - фото 9

Продається однокімнатна квартира в ЖК Оксфорд в с. Чайки

Чайки

Поскаржитись
1 785 000 грн.
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 31 жовтня 2025, ID: 4442505
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 39 м2
  • Площа кухні 11 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Тип стін Монолітний 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж 
Опис
Пропонується на продаж однокімнатна квартира в ЖК " Оксфорд" загальною площею 39 м2. На території комплексу будується власна державна школа. Магазини, кав’ярні, салони краси, бутіки, побутові сервіси — на перших поверхах будинків. Дитячі майданчики, спортивні зони, зони відпочинку ; бомбосховище на 500 людей, з декількома входами.
До Києва 15 хв машиною або 25 хв транспортом

Характеристика приміщення: висота стелі, м: 3 • стан квартири: без оздоблювальних робіт • утеплення: зовнішнє
Опалення: індивідуальне газове

Обладнання: лічильник на електрику • лічильник на газ • лічильник на воду • електрика • газ • інтернет
Під'їзд: вахтер • броньовані двері • відеоспостереження на поверсі • відеоспостереження на території

Особливості планування: панорамні / вітринні вікна

Будинок введений в експлуатацію

Без комісії

Можливі всі безготівкові програми
Зворотній зв’язок
Олена
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3к квартиру 70 м2 ЖК Женева Після будівельників Дніпро 13
  • Трикімнатна
  • 70 м2
  • 8 / 12 пов.
73 000 $
Продам 3к квартиру 70 м2 в ЖК Женева вул. Короленка, 22А, секція 6. Квартира в новобудові, після будівельників. Планується в кухню студію та 2 окремі кімнати з гардеробом. Автономне газове опалення. Вид на р. Дніпро.
Дніпро, Центральний
Продаж 3-к квартири просп. Берестейський 42 Київ 4
  • Трикімнатна
  • 133 м2
  • 5 / 9 пов.
470 921 $
Продаж 3-к квартири просп. Берестейський 42. Затишна, двостороння квартира - 2 спальні (можливе перепланування в 3 спальні) Вітальня та кухня мають панорамні вікна та виходи на терасу з видом на парк і центр міста. 3 санвузла, окреме приміщення для гардеробу. Висота стелі 3.24 м. Територія комплексу має дитячий та спортивні майданчики. В’їзд на територію - через шлагбаум. Є прямий вихід в парк для мешканців будинку. 044 200 10 80
Київ, Шевченківський
Продаж 4-к квартири просп. Валерія Лобановського 6г Київ 3
  • Чотирикімнатна
  • 152 м2
  • 21 / 26 пов.
215 000 $
Продаж 4-к квартири просп. Валерія Лобановського 6г. Висота стелі — 2,8 м. Квартира має зручне планування: окрема кухня, 3 повноцінні спальні, вітальня, два санвузли та два балкони. Оснащення квартири включає все необхідне для комфортного життя: телевізор, камін, кондиціонер, пральну машину, душову кабіну та ванну, холодильник, мікрохвильову піч і посудомийну машину. Кухня обладнана електричною плитою. Гаряче водопостачання забезпечується електричним бойлером. Є бездротовий інтернет. Важливою перевагою є автономність: навіть під час відключень електроенергії працюють водопостачання, опалення та ліфт. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський