1  / 10
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 1
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 2
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 3
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 4
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 5
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 6
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 7
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 8
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 9
Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”. - фото 10

Продається діючий бізнес ресторан-піцерія «New-York-Street-Pizza”.

Черкаси

Поскаржитись
30 000 $
94 $ за м²
8 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 липня 2025, ID: 4030704
Характеристики
  • Общая площадь 318 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
Опис
Піцерія знаходиться в районі 700-річчі в ТЦ Depo’t center на 3 поверсі. Площа 318м2. Дизайн та інтер’єр виконаний в сучасному стилі. Функціонує ліфт до ресторану та східці.
Достатньо підсобних приміщень для практичної роботи ресторану. Власний с/в. (Додаткові робочі фото надсилаються в приват).
Ресторан спеціалізується на дитячих та сімейних днях народжень, обідах, обідах з доставкою (абонементів), доставка замовлень по місту.
Ресторан працює за франшизою.
Приміщення знаходиться в оренді.
Продається як діючий бізнес, який постійно приносить прибуток. У вартість входить абсолютно все обладнання, франшиза, постачальники та все інше, що повʼязане з роботою та функціонуванням ресторану.
Поруч з рестораном знаходяться торгові приміщення та розважальні центри для діток.
Ціна 30000 у.о.
Всі деталі обговорюються в телефонному режимі або ж при зустрічі.
Зворотній зв’язок
Людмила
офлайн
Схожі оголошення
Продам офіс біля моря Французький бульвар, Одеса Одеса 12
    129 999 $
    ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Французький бульвар, поруч море, парк Шевченка та Відрада. Підземний паркінг — питання з авто вирішене. Офіс виглядає значно дорожче своєї вартості. Готовий варіант для бізнесу, який цінує комфорт, престиж та правильну адресу. Дзвоніть просто зараз — такі об’єкти довго на ринку не затримуються! Торг
    Одеса, Приморський
    Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривий Ріг 16
      21 500 $
      Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
      Кривий Ріг, Метталургійний
      Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломия 19
        2 000 000 $
        Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
        Коломия
        офлайн
        Людмила
        На сайті з 16 квітня 2020