1  / 20
Продається будинок в м. Сквира. - фото 1
Продається будинок в м. Сквира. - фото 2
Продається будинок в м. Сквира. - фото 3
Продається будинок в м. Сквира. - фото 4
Продається будинок в м. Сквира. - фото 5
Продається будинок в м. Сквира. - фото 6
Продається будинок в м. Сквира. - фото 7
Продається будинок в м. Сквира. - фото 8
Продається будинок в м. Сквира. - фото 9
Продається будинок в м. Сквира. - фото 10
Продається будинок в м. Сквира. - фото 11
Продається будинок в м. Сквира. - фото 12
Продається будинок в м. Сквира. - фото 13
Продається будинок в м. Сквира. - фото 14
Продається будинок в м. Сквира. - фото 15
Продається будинок в м. Сквира. - фото 16
Продається будинок в м. Сквира. - фото 17
Продається будинок в м. Сквира. - фото 18
Продається будинок в м. Сквира. - фото 19
Продається будинок в м. Сквира. - фото 20

Продається будинок в м. Сквира.

Сквира

Поскаржитись
170 000 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 травня 2026, ID: 5039242
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 284 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 25 сот.
  • Опалення Комбіноване 
  • Комфорт Ванна, Балкон, Ґрати на вікнах, Гараж, Автонавіc, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Продається капітальний будинок, побудований з якісних матеріалів, розташований в затишному районі міста. будинок має три поверхи, та підвальне приміщення. загальна площа будинку 284м.кв.. Перший поверх-підвальне приміщення, заг. площею 90.6м.кв., складається із гаража, 48.3м.кв., в якому розміщений твердопаливний котел, електрокотел 5квт, та санвузол. Вхід з гаража в будинок по коридору 11м.кв., з якого окремо вхід в кімнату, площею 20.1м.кв., яка використовується як кухня, господарське приміщення та котельня. Там розміщений газовий котел, газова колонка та окремо ванна кімната 3.4м.кв.. Також окремо із коридору вхід в кімнату, площею 7.7м.кв., яка використовується, як робочий кабінет. Далі із коридору вихід на другий поверх по сходах, під сходами вхід в підвал по бетонним сходам. Другий поверх житловий, заг. площа 93.7м.кв., вхід із внутрішнього двору. Тамбур 2.8м.кв., прихожа 6.8м.кв., коридор 16м.кв., три окремі кімнати: дві спальні по 12м.кв., та велика кімната 26.3м.кв.. Вихід на засклений балкон з коридору, кухня 13.7м.кв., санвузол 1.2м.кв., ванна 2.5м.кв.. Між кімнатами вмонтована керамічна груба, може працювати на газу, та на дровах, газ підведено. В коридорі по сходах вихід на третій поверх. Заг. площа 99.7м.кв., коридор 11.2м.кв., центральна кімната 35.2м.кв., три спальні:15, 16.4, та 14.7м.кв.. Поверх в стадії закінчення будівельних робіт. Заведено опалення, утеплена підлога, поштукатурені стіни, підведена вода в санвузол. Дах метало. черепиця, вікна метало. пластикові. Електрика три фази, 380Вт, газопостачання, централізоване водопостачання, скважина з насосною станцією, каналізація великого об'єму 8 кубів. подвір'я викладене гранітною плиткою, на фундаменті армірована заливка 12 см., доріжки з бетонних плит. Сарай на три відділення, під сараєм великий льох, вхід по сходах. В сараї літня кухня 24м.кв., із газом, пічним опаленням. В сараї розташовані вольєри для птиці, утеплені в середині, площа 25м.кв., підведено електрику. З внутрішньої сторони будинку зона відпочинку, мангал, бесідка, розроблений город, 50 кущів виноградника, великий сад. При в'їзді металевий піднавіс під сільхоз.техніку, авто, площею 60м.кв., по краю піднавісу розташовані три вол'єри для собак. гараж в'їзд з піднавісу, площа гаража 60м.кв., оглядова яма, довжиною 6 метрів. Загальна площа земельної ділянки 25 соток. Будинок та земельна ділянка обнесена залізобетонним парканом на фундаменті. Будинок продається з меблями, побутовой технікой, різним технічним та хоз.інвентарем. До річки, зони відпочинку 400 метрів. До школи, дит. садочка 500 метрів. Фора, АТБ, лікарня 1км.. Дуже гарний торг!!
Зворотній зв’язок
Валентин.
офлайн
Схожі оголошення
с.Надія (Радгоспне) Великий будинок + фермерське господарство Кривий Ріг 20
  • П’ятикімнатна
  • 264.8 м2
  • 49.2 соток
65 000 $
Пропонуємо до продажу великий, двоповерховий будинок у селищі Надія (раніше Радгоспне) за 3 км. від Кривого Рогу. Будинок з повністю облаштованим господарством для розведення птахів та свійских тварин (малої рогатої худоби, переважно вівці). Добре організований комплекс споруд! Зручно для проживання великої родини і мати під наглядом власний бізнес. Чудове вкладення коштів у наш час. При перегляді вам буде зрозуміло що ціна дуже занижена. Будинок: - загальна площа 264,8 м.кв. - житлова площа 1поверх 80,3 м.кв. - житлова площа 2 поверх 54,7 м.кв. - висота стель 3,30 м. - кухня 11.3 м. - санвузол 1 поверх 3.9 м.кв. - підвальне приміщення з котельною 100 м.кв. - опалення твердопаливне, електричне, теплоаккумулятор. - газ в балонах для плити, електрика, 380 В, водопостачання. - центральний газопровід по вулиці, можливість провести. - каналізація - переливна яма. Господарські будівлі та споруди: - високий гараж 4 х 8 з технічною ямою. - пташник для фазанів 10 х 10. - пташник для курей з підвалом 7 х 3. - ангар - зерносховище з горищем. - кошара для овець. - вигін - пасовище з огородженням. - вольер для собак. Земельна ділянка: - 49,2 соток приватної власності. - повністю огороджена : бетонні блоки, профлист. - розведено водопостачання, електрика. Локація: Село входить до складу Лозуватської громади. Розташоване за 4 км.від берега Карачунівського водосховища. По селу протікає струмок с загатою. Поруч проходть автомобільна дорога Н23 і залізниця, станція Карачуни 4,5 км. Сусідні селища Червоний Шахтар, Вільне, Авангард, Марьянівка. Пропонуємо також у продаж земельну ділянку 1 га. у Лозуватці для вирощування кормових культур для вашого господарства або під житлову забудову. Ціна продажу 65 000$
Кривий Ріг
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпро 8
  • Чотирикімнатна
  • 67 м2
  • 25 соток
40 000 $
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпропетровськ область Дніпровський район с Діброва вул Некрасова 21 ціна 40000 Дол.
Дніпро, Самарський
БЕЗ % два нові будинки, 120м2 та 260м2 Проців, Бориспільський район, 30 хв до Києва, сосновий ліс Бориспіль 14
  • П’ятикімнатна
  • 380 м2
  • 20 соток
450 000 $
БЕЗ % продам 2 нові будинки Проців, Бориспільський р-н, ремонт, 30 хв на авто м. Осокорки Київська область Бориспільський район Проців село Продам 2 нові будинки загальною площею 380 м2, на ділянці 20 соток, центральна частина Процева. Будинки 2017 року будівництва. Побудовані з пустотного блоку виробництва Columbia (товщина стін 40см) Утеплені базальтовою мінеральною ватою (товщина 100 мм) Монолітний залізобетонний (м400) фундамент (товщиною 500 мм, глибиною 1300 мм) на монолітній подушці. Покрівля будинків виконана з багатошарової бітумної черепиці. Опалення - електро та газовий котли. Електро потужність 15 кВт (три фази), мідна електропроводка. Водопостачання- скважина 70м, питна вода - осмос, побутова-три фільтри грубої очистки Каналізація- 2 септика по 3.5 м3 - 1ий будинок площею 120м2, 2 спальні, вітальня, велика кухня, санвузол з римською банею та сауною, тераса, барбекю. Повністю мебльований, обладнаний побутовою технікою (холодильник, пральна машина, посудомийна машина і т.д.), підігрів підлоги, сигналізація. - 2ий будинок площею 260м2, після будівельників, критий покрівлею, засклений, заведені та розведені комунікації по будинку, готовий до виконання ремонтних робіт. -земельна ділянка 20 соток, озеленена (95 туй та фруктові дерева), облаштована ліхтарями, виконано ландшафтний дизайн, на території є басейн (викладений з каміння), газонна трава, ділянка обладнана автополивом, сигналізацією, цілодобовим відео спостереженням. На території розташований гараж на 2 автомобіля та гостьова стоянка на 3 авто. Будинки розташовані у зразковому населеному пункті Проців, з власною чудовою атмосферою та інфраструктурою: новий дитячий садок «Лісова казка», будується школа, функціонує відділення «Нової Пошти», аптека, ресторан «Околиця», Заміський клуб, конюшня Бутенко, все це знаходиться в оточенні чистого та дорослого соснового лісу!!! (без %)
Бориспіль
офлайн
Валентин.
На сайті з 16 квітня 2020