1  / 12
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 1
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 2
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 3
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 4
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 5
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 6
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 7
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 8
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 9
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 10
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 11
Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка) - фото 12

Продається будинок у селищі "Шале Грааль" за Флорінкою (Флоринка)

Харків, Шевченківський

Поскаржитись
145 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 15 листопада 2025, ID: 4490468
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 270 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Комфорт Тераса, Відеоспостереження, Охоронювана територія, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Раді співпраці з агентствами нерухомості, що входять до складу Спілки агентств нерухомості Харкова, Харківського клубу ріелторів та АСНУ. Прохання чорним ріелторам не дзвонити.
Продам будинок преміум-класу в закритому котеджному селищі Шале Грааль. Будинок збудований з керамоблоку, передбачено утеплення мінеральною ватою. Планування в одному рівні без підвалу, за проектом простора студійна вітальня з панорамним склінням, чотири окремі спальні зі своїми вбиральнями, три санвузли, гараж на 2 авто. З тераси відкривається чудовий краєвид на Флоринку. Стан будинку всередині-під оздоблення. Селище "Шале Грааль" знаходиться одразу за котеджним селищем Флоринка, за 15 хвилин ходьби від метро "Перемога". У пішій доступності знаходиться ТРЦ Planeta Mall та супермаркет METRO. Найближчою доступністю на машині (менше 5 хвилин) знаходиться будівельний магазин Епіцентр, супермаркети Рост, Клас і Сільпо, магазин електроніки Фокстрот, вся інфраструктура Олексіївки. Незважаючи на відносну близькість до міста, у селищах Шале Грааль, Лісове та Флоринка-1 абсолютно не відчувається тиск міської суєти, не чутно окружну дорогу. На території селища створена зона відпочинку зі штучним озером та басейном для діток. У селищі працює власна обслуговуюча компанія, яка відповідає за охорону території, вивезення сміття, прибирання доріг, узимку – прибирання снігу. Для зручності в селище ходитиме регулярний маршрутний автобус, а також базуватиметься дві машини таксі, на випадок термінової поїздки і без можливості довгого очікування машини з міста. На ділянці є газ, 10 кВт електрики, водопостачання у вигляді свердловини, а водовідведення лише рахунок станції біологічної очистки. Одна з умов проживання – жодних зливних чи вигрібних ям, бо це може зіпсувати якість води, яку, за результатами нещодавньої експертизи, можна вживати дітям некип'яченої грудного віку. Телефонуйте зараз, і ми організуємо перегляд у будь-який зручний для вас час! Телефонуйте зараз, і ми організуємо перегляд у будь-який зручний для вас час!
Зворотній зв’язок
Віталій
офлайн
Схожі оголошення
Терміновий продаж будинку на березі р. Десни в с. Пухівка, Бровари Пухівка 20
  • П’ятикімнатна
  • 176 м2
  • 14 соток
225 000 $
Терміновий продаж 2-о поверхового просторого і якісно-збудованого за індивідуальним архітектурним проектом, будинку площею 176 м² в с. Пухівка в Броварському р-ні. Будинок розташований в престижному закритому товаристві з охороною. Будинок побудований з червоної цегли, утеплений мінеральною ватою ватой ROCKWOLL 80 мм, фасад з цегли Фагот, кровля - фінська бітумна черепиця "katepal", двокамерні вікна "Века" з автоматичними захисними ролетами кольору золотий дуб, декоративна штукатурка, іспанская плитка, дуб паркет-дошка, імпортна сантехніка. Ділянка розміром 14 соток має правильну прямокутну форму, за проектом розміщено індивідуальний житловий 2-о поверховий будинок та гараж на 2 авто (53м2). Планування будинку забезпечує комфортне проживання великої родини. Планування: 5 спален, кухня, вітальня, 2 с/в. Якісний ремонт, дерев'яні меблі, кухонний гарнітур з натурального дубу. Під’їзд до будинка асфальтованою освітленою дорогою, глухий кут вулиці з виходом на піщаний пляж р. Десна, поруч ліс, озера, ресторан, магазин, зупинка громадського транспорту та бази відпочинку. Живописне, красиве місце, чисте повітря, для постійного проживання, все навколо забудовано. Інженерія та комунікації: Електрика — Виділена лінія електроенергії на 20кВт. • Газовый двоконтурний котел • Електрокотел • Діючий камін • Бойлер • Система очищення води • Кондиціонери • Підключено інтернет • Автоматичні ролети на вікнах. • Скважина • Каналізація — два переливні дренажні септики • Автополив • Сигналізація та відеоспостереження • Автоматичні ворота. Будинок продається з меблями та технікою. 225000 у. о. Можливий торг!
Пухівка
Рожни, Дача;( цегла) 120 кв. м. : 5 соток , с/т, Медик Бровари 12
  • Чотирикімнатна
  • 120 м2
  • 6 соток
35 000 $
Рожни, Дача;( цегла) 120 кв. м.: 5 соток , с/т, Медик:; 35000 у. о - Дача; 120 кв. м; 2 поверхи+ цокольний поверх; без внутрішнього оздоблення; документи на будівлю є ( незавершене будівництво), земля приватизована; - матеріал стін; червона цегла; зовнішня облицьовано - цегла( рваний камінь); - Площа земельної ділянки 5 соток; Цільове призначення 01.06 Для колективного садівництва - Інфраструктура – поряд магазини; зупинка маршрутки на Київ , (метро Лісова) 20 хвилин на авто; - Під’їзд – до кооперативу асфальт., По кооператив асфальт; - Комунікації - світло в будинку заведено( лічильник встановлений), газ заведений будинок (лічильник встановлений); вода( скважена заведена в будинок;). -Поряд Десна 100 метрів, залив 50 метрів; тихе спокійне місце для відпочинку; на ділянці плодові дерева;( плодоносячі); - Вартість – 35000 у. о торг можливий документи на продажу готові;, вайбер телеграм ,0953777196,0637498868
Бровари, Рожни
5-к будинок Дніпро, Амур-Нижньодніпровський, 90000 $ Дніпро 14
  • П’ятикімнатна
  • 205 м2
  • 10 соток
90 000 $
Продам будинок для великої родини біля церкви (Незламна/Глущенко) та 1.5 км від Донецького шосе. Будинок збудований з черепашника, утеплений зовні. ЗБ перекриття. Будинок житловий, опалюваний не закінчено ремонт. На ділянці вода-своя свердловина, Для гарячої води встановлено 2 бойлери. будинок дуже теплий взимку та прохолодний влітку. Є генератор для непередбаченої нагоди з електрикою. Завершений проект будинку включає басейн на вулиці, терасу, сауну, газон на галявині. Чудове рішення:панорамне скління (розсувні скляні двері) з виходом на терасу після закінчення ремонту. Зручності у плануванні: - простора кухня 40 кв.м. із виходом на терасу. - 2 Великі вбиральні кімнати в спальнях. - 3 санвузли, - Гараж на 2 машини + 2 паркомісця у дворі. - Двокамерні енергозберігаючі склопакети. - Сауна з душовою та з/в. - Газони та ландшафтний дизайн, - Два септики великого обєму по 16 м.куб. - Огорожа ділянки європарканом з 4-х сторін. Зручна транспортна розвязка, розташування в місті: поруч магазини, 2 школи, хороші підїзні шляхи (тільки поклали новий асфальт). Поряд школа, дітсадок, зупинка транспорту, магазини. До ТРЦ Караван всього 10 хв. на авто, або 15мин на маршрутці. Дзвоніть, очикуємо ваших пропозіцій. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 10 сот.
Дніпро
офлайн
Віталій
На сайті з 16 квітня 2020