1  / 6
Продається будинок у м. Павлограді - фото 1
Продається будинок у м. Павлограді - фото 2
Продається будинок у м. Павлограді - фото 3
Продається будинок у м. Павлограді - фото 4
Продається будинок у м. Павлограді - фото 5
Продається будинок у м. Павлограді - фото 6

Продається будинок у м. Павлограді

Павлоград

Поскаржитись
60 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 11 листопада 2025, ID: 4473834
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 155 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 6 сот.
  • Ремонт Житловий стан 
  • Комфорт Кондиціонер, Ванна, Тераса, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Опис
Продається добротний двоповерховий будинок у Павлограді (район Соснівка, до переїзду)

Будинок збудований у 2014–2015 роках із незнімної опалубки з екструдованого пінополістиролу, заповненої армованим пінобетоном — теплий, міцний і енергоефективний.

Загальна площа: 155 м²

Цокольний поверх: 75 м² (котельня, побутове приміщення, просторий погріб)

Опалення: електричне, передбачено місце для твердопаливного котла (є димохід)

Гараж: 6×5 м із газобетону

Ділянка: 6 соток, огороджена, облаштована

Інфраструктура: автоматичні ворота, свердловина для води, просторий двір

Сад та виноградник вже плодоносять

У кінці ділянки — старе русло річки з маленьким ставочком і карасями

Будинок розташований у тихому, затишному районі, але всього за кілька хвилин від центру Павлограда. Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає комфорт, якісне житло й природу поруч із містом.

Телефонуйте — відповім на всі запитання та домовимось про перегляд.
Зворотній зв’язок
Юрий
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривий Ріг 18
  • Чотирикімнатна
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Довгинцівський
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривий Ріг 17
  • Двокімнатна
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривий Ріг 20
  • Чотирикімнатна
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Юрий
На сайті з 16 квітня 2020