1  / 2
Продається 2-кімнатна затишна квартира загальною площею 54,3 м2 - фото 1
Продається 2-кімнатна затишна квартира загальною площею 54,3 м2 - фото 2

Продається 2-кімнатна затишна квартира загальною площею 54,3 м2

Тернопіль

Поскаржитись
54 000 $
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 лютого 2026, ID: 4715929
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 54.3 м2
  • Площа кухні 9.47 м2
  • Поверх 12 
  • Поверховість 12 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Газоблок 
  • Коммуникации Газ, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Продається 2-кімнатна затишна квартира загальною площею 54,3 м2 з кухнею-вітальнею та відкритим балконом на останьому поверсі новобудови класу комфорт ЖК Матла у р-ні Сонячний (БАМ) .
Код- #24186629

• 12 поверх з 12 (ліфт);
• новобудова;
• будинок зданий в експлуатацію;
• комунікації підключені;
• індивідуальне опалення (газове);
• балкон;
• сирець.
У квартирі підключені лічильники, комунікації (вода, каналізація, електрика, газ), встановлені якісні металопластикові вікна та броньовані вхідні двері, зроблені міжкімнатні стіни. Стан квартири – готова до ремонтних робіт після забудовників.
Квартира має зручне роздільне планування – 2 окремі просторі житлові кімнати, кухню-студію площею 9,47 м2, санвузол сумісний з ванною кімнатою.
Ліфт працює до 12 поверху включно, зверху високий технічний поверх.
Поруч дитячий садок, школа, зупинка транспорту, супермаркет, ТРЦ, аптека, відділення пошти, відділення банку та ін.
Щоб дізнатись деталі та домовитись про огляд, телефонуйте за вказаним номером.
Відеоогляд- youtu.be/1UjJQvp_NXE
Зворотній зв’язок
Катерина
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Дніпро 18
  • Трикімнатна
  • 66 м2
  • 8 / 9 пов.
49 000 $
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Без прохідних кімнат, величезна лоджія, кондиціонер. Вікна на обидві сторони. С\В роздільний. Є відеоогляд 49 000 \торг ключі на руках 66 м2 093 47 15 722 050 63 49 895, Руслан Комісія АН 3%
Дніпро
Затишна 2 кім.кв по вул.Козацька Черкаси 11
  • Двокімнатна
  • 80 м2
  • 8 / 17 пов.
127 000 $
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири з ремонтом! Пропонується до продажу стильна та затишна 2-кімнатна квартира, у якій вже все готово для комфортного життя. Простора кухня, де приємно проводити час із родиною. Світлі кімнати з якісним ремонтом. Санвузол у сучасному дизайні. Встановлені всі необхідні комунікації. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд
Черкаси
ЕКСКЛЮЗИВНА 3кім.кв в ЖК Лагуна Черкаси 19
  • Трикімнатна
  • 90 м2
  • 5 / 10 пов.
168 000 $
Це не просто квартира — це статус, простір і комфорт нового рівня в ЖК Лагуна Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-класу. Заходь і живи без додаткових витрат. Технології та комфорт: - Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) -Тепла підлога по всій квартирі -Кондиціонери -Сигналізація - Лічильники на всі комунікації Раціональне планування: – Простора зала для прийому гостей – Стильна кухня – Гостьовий санвузол з душем – Дитяча кімната – Основна спальня – Великий санвузол в спальні Дизайнерський ремонт виконаний із якісних матеріалів: LED-підсвітка, мідна проводка, сучасні оздоблювальні рішення. Це ідеальний варіант для тих, хто звик обирати найкраще. Квартира, яка підкреслює статус власника
Черкаси
офлайн
Катерина
На сайті з 16 квітня 2020