1  / 8
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 1
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 2
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 3
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 4
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 5
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 6
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 7
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” - фото 8

Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський”

Вінниця, ул. Ступки

Поскаржитись
57 500 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 6 грудня 2025, ID: 4548660
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 67.5 м2
  • Площа кухні 12 м2
  • Поверх
  • Поверховість 11 
  • Тип стін Цегляний 
Опис
Продається 2-кімнатна квартира в ЖК “Староміський” — сучасне житло у затишному районі Вінниці

Пропонується до продажу світла, простора 2-кімнатна квартира у новому цегляному будинку в одному з найкомфортніших житлових комплексів міста — ЖК “Староміський”.
Адреса: м. Вінниця, вул. Костя Широцького, 5А, мікрорайон Старе місто, район Староміський.

Характеристики об’єкта
Загальна площа: 67,5 м²
Поверх: 9 з 11
Кімнат: 2
Матеріал стін: цегла
Стан: новобудова
Тип продажу: можлива переуступка

Переваги квартири
Просторе планування з великою вітальнею та комфортною спальнею.
Якісний цегляний будинок з утепленням, що забезпечує тепло та тишу.
Сучасні комунікації, чистий під’їзд, швидкісні ліфти.
Можливість облаштувати квартиру під власний дизайн.
Високий 9-й поверх — гарний краєвид та багато природного світла.
Можливість переуступки — економія часу при оформленні документів.

Переваги району — Старе місто
Мікрорайон Старе місто — це спокійна, зелена частина Вінниці з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою.
Поруч супермаркети, школи, дитячі садки, аптеки, кав’ярні, ринок.
У пішій доступності зупинки громадського транспорту — швидке сполучення з центром.
Недалеко набережна Південного Бугу — чудове місце для прогулянок і відпочинку.
Тихий, безпечний район із дружньою атмосферою — ідеальний для сімейного життя.
Зворотній зв’язок
Олександр Данилець
офлайн
Схожі оголошення
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Київ 12
  • Двокімнатна
  • 48 м2
  • 2 / 5 пов.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Київ
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривий Ріг 14
  • Трикімнатна
  • 63 м2
  • 7 / 9 пов.
17 900 $
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривий Ріг 15
  • Чотирикімнатна
  • 98 м2
  • 8 / 9 пов.
37 000 $
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривий Ріг, Саксаганський
офлайн
Олександр Данилець
На сайті з 16 квітня 2020