1  / 20
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 1
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 2
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 3
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 4
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 5
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 6
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 7
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 8
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 9
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 10
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 11
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 12
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 13
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 14
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 15
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 16
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 17
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 18
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 19
Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків - фото 20

Приміщення під аптечний склад або іншу діяльність оренда Харків

Харків

Поскаржитись
45 000 грн.
89 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 липня 2025, ID: 4048918
Характеристики
  • Расположение в промзоне 
  • Общая площадь 503 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Так 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Здається приміщення аптечного складу на ХТЗ по пр-ту Олександрівському недалеко від 25 лікарні. Приміщення займає одноповерхову будівлю, має декілька входів для персоналу та два входи з парапетами під завантажувально-розвантажувальні роботи. До робочих виходів веде асфальтована дорога, територія частково огороджена. Є можливість під`їзду великогабаритного тр-ту та паркування біля будівлі. До зупинок маршрутного тр-ту 1 хв. пішки. Загальна площа складає 503 м2. План приміщення складається з двох зон офісна частина та складська частина. В офісній частині 5 кабінетів та хол, обладнаний свій санвузол. Є центральне опалення, електрика та вода з каналізацією. В кабінетах встановлені кондиціонери. Можливе підключення інтернету. Можливе використання орендарем наявних меблів. В складській частині 7 робочих залів, самий великий з яких 147 м2. В робочій частині обладнана вентиляція з врахуванням усіх нормативів для зберігання ліків. В цій частині також є свій санвузол та душова кабінка. В деяких кімнатах є складські стелажі, які також можливо використовувати. Стан приміщень як в офісній частині так і в складській дуже добрий. Можливо використання як за цільовим призначенням так буде розглядатися і під інші види діяльності. Вартість оренди складає 45 000 грн/міс плюс комунальні послуги. Телеграм: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Зворотній зв’язок
Андрій Вікторович
офлайн
Схожі оголошення
Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б Дніпро 6
    500 грн.
    Задається в оренду ангар на червоній лінії, пр. Богдана Хмельницького 138, Б. 180 кв.м., утеплений, центральна каналізація, водопровід, санвузол, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет.з усіх питань звертатись за тел. 0668569015, WhatsApp +380679344767
    Дніпро, Шевченківський
    Здається в оренду приміщення на червоній лінії, пр. Богдана Хмельцького 138А. Дніпро 6
      500 грн.
      Здається в оренду приміщення на червоній лінії, пр. Богдана Хмельцького 138А. Приміщення нове, після будівництва, обладнане підсобним приміщенням, санвузлом, центральні водопровід та каналізація, електроенергія 220В, 380В, житловий масив, поряд відділення нової пошти, транспортна розв'язка, ТРЦ, супермаркет. Ціна на аренду договірна. Усі питання за тел. +38066 8569015, WhatsApp +380679344767
      Дніпро, Шевченківський
      Здам в оренду нежитлове приміщення під любий бізнес вул. Авіаційна,32Б Дніпро 9
        20 000 грн.
        Здам в оренду нежитлове приміщення під любий бізнес вул. Авіаційна, 32Б, неподалік від проспекта Івана Мазепи ( Петровського) Загальна площа 28 м2. Є санвузол, світло, водопостачання, каналізація, лічильники. Комунальні платежі сплачуються окремо.
        Дніпро, Чечеловський
        офлайн
        Андрій Вікторович
        На сайті з 16 квітня 2020