1  / 5
Приміщення котельня - фото 1
Приміщення котельня - фото 2
Приміщення котельня - фото 3
Приміщення котельня - фото 4
Приміщення котельня - фото 5

Приміщення котельня

Коростишів

Поскаржитись
40 000 $
270 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 4 травня 2026, ID: 4986917
Характеристики
  • Расположение на рынке 
  • Общая площадь 148 м2
  • Ремонт Ні 
  • Ні 
  • Ні 
Опис
Будівля котельні з прибудовою, загальною площею 148,3 м2, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 112, м. Коростишів. Земельна ділянка під будівлею 6 сотих в приватній власності
Зворотній зв’язок
Саня
офлайн