Нежитлове приміщення має вільне призначення та підійде під магазин, майстерню чи іншу комерційну діяльність. Приміщення має фасадний вхід, та довільне планування з 3 залів. Зроблений базовий ремонт, що дозволяє адаптувати приміщення для потреб вашого бізнесу.
Обладнано водопроводом, каналізацією, електроенергією, пожежною безпекою, інверторним кондиціонером, що працює на обігрів та охолодження, встановлені та підключені лічильники на воду та електрику. Комунальні платежі окремо від орендної плати.
Не зволікайте, телефонуйте, щоб дізнатися деталі та оглянути приміщення.
Відповідальне зберігання товару, Білогородка. Оренда палетомісць. Склад. Палетне зберігання. Капітальна будова. Рампа для навантаження/розвантаження. Рівна бетонна підлога. Ролетні ворота 3х3. Є запас потужності з електроенергії (своя підстанція) Територія огороджена, охороняється, встановлено відеоспостереження. Є адміністративна будівля під офіс. Розташування – 2 км від Софіївській Борщагівці у бік Білогородки. Ціна за домовленістю.
Сдам офис пр. Слобожанский рн. кинотеатра, админ.здание, площадь 38 м.кв.-8810 гр, есть кондиционервыполнен ремонт, парковка, интернет, видео наблюдение на этаже.