1  / 20
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 1
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 2
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 3
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 4
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 5
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 6
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 7
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 8
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 9
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 10
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 11
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 12
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 13
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 14
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 15
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 16
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 17
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 18
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 19
Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК  83,7м2! - фото 20

Придбай Приміщення під бізнес Ірпінь в багатоквартирному ЖК 83,7м2!

Ірпінь

Поскаржитись
85 374 $
1 020 $ за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 11 листопада 2024, ID: 3255475
Характеристики
  • Расположение в торговом центре 
  • Общая площадь 83.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Ні 
  • Санвузол Так 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж ФАСАДНОГО КОМЕРЦІЙНОГО приміщення загальною площею 83,7 м2, комерція вільного призначення, можна під кав'ярню, офіс, води на розлив, магазинчика, манікюрного чи масажного кабінету, все залежить від ваших ідей!

ЖК GL CLUB! Це затишний малоповерховий житловий комплекс клубного типу в м. Ірпінь, вул. Лисенка 21. Побудований з якісних матеріалів. Великий вибір фасадних приміщень під ведення бізнесу, є варіанти з терасами, різна площа.

Приміщення розташовані зручно, легкий заїзд до комплексу , передбачені парковки.

Інфраструктура комплексу по типу "містов місті" тому придбання комерційного приміщення дуже актуральне! Житловий комплекс має чудове місце розташування, довкола розвинена інфраструктура, житловий населений масив, жвавий трафік.

Також, Придбати квартиру можна у розстрочку або по Сертифікатам єОселя, єВідновлення.

Запрошуємо на перегляд та вибір приміщення під Ваш запит. Більше інформації на нашому сайті green.life.co.ua або за телефоном вказаному в оголошені.
Зворотній зв’язок
Центр продаж ЖК Green Life
офлайн