1  / 12
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 1
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 2
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 3
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 4
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 5
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 6
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 7
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 8
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 9
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 10
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 11
Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною - фото 12

Пр. Миру 39м2 Здам Офіс з Парковкою та ХОРОШОЮ ЦІною

Рівне

Поскаржитись
12 100 грн.
309 грн. за м²
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 5 травня 2026, ID: 4990173
Характеристики
  • Расположение в административном здании 
  • Общая площадь 39.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
ЦЕНТР. Здам офіс з Парковкою та Хорошим ремонтом

- Заг. Площа - 39.1м2
- 3 поверх
- Решітки на вікнах
- Опалення: Централізоване
- Сигналізація Охоронна
- Є вода
- Відеонагляд
- Облаштований санвузол на поверсі
- Лічильник на світло
- Доступ з 08.00 до 20.00(при потребі можна залишатися довше)
- Інтернет
- Парковка

За більш детальною інформацією телефонуйте.

Натиснувши на "всі оголошення автора" ви можете розглянути інші варіанти нерухомості і обрати зручний для Вас об'єкт.
Також запрошую власників нерухомості до співпраці.
Здачу в найкоротший термін ГАРАНТУЮ.
Зворотній зв’язок
АН COMPASS Владислав
офлайн
Схожі оголошення
Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14 Дніпро 2
    40 000 грн.
    Сдам помещение цокольный этаж,пр.Слобожанский 14,отдельный вход,328 кв.м.,можно под швейную мастерскую,склад,небольшое производство.
    Дніпро, Індустріальний, Инустриальный
    Оренда 180 кв.м. Фасад/Центр/пл.Перемоги Київ 13
      3 700 $
      Здається в оренду фасадне торгове приміщення 180 м² на проспекті Берестейському, 3. Вартість: 3700 $ + комунальні платежі. Комунікації: Санвузол, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електроенергія: 150 кВт. Вентиляція: витяжний канал. Розташування: Приміщення з виходом виключно на фасад, що забезпечує максимальну видимість. Трафік: Високий пішохідний та автомобільний трафік завдяки сусідству з популярними об'єктами: «Філадельфія», магазини італійських меблів, стільців, «Двері» та інші. Парковка: Власної парковки немає, але є можливість заїзду/виїзду через обмежувальні стовпчики (ключі надаються орендарю).
      Київ, Шевченківський
      Оренда 63 кв.м. Фасад/Центр/пл. Перемоги Київ 10
        1 350 $
        Пропонуються в оренду фасадне торгове приміщення площею 62 м² за адресою: проспект Берестейський, 3. Вартість: 1350$ + комунальні платежі. Санвузол: на даний момент відсутній, проте підведені всі необхідні комунікації для його облаштування. Електроенергія: загальна потужність на весь перший поверх (всі магазини) становить 150 кВт. Вентиляція: наявний витяжний канал, виведений вище даху (розташований у кутовому приміщенні, що найближче до «Чорноморки» та ТЦ «Україна»). Опалення та вода: централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Розташування: одностороннє приміщення з виходом виключно на фасад. Інфраструктура: поруч розташовані популярні об'єкти, що забезпечують трафік: «Філадельфія», магазин італійських меблів, магазин стільців, магазин «Двері» та інші. Доступ: власна парковка відсутня, проте встановлені обмежувальні стовпчики з можливістю заїзду/виїзду (орендарю надаються ключі від стовпчиків).
        Київ, Шевченківський
        офлайн
        АН COMPASS Владислав
        На сайті з 16 квітня 2020