1  / 3
Пр 7 сот уч зем Зазимье село свет новый массив везде природа - фото 1
Пр 7 сот уч зем Зазимье село свет новый массив везде природа - фото 2
Пр 7 сот уч зем Зазимье село свет новый массив везде природа - фото 3

Пр 7 сот уч зем Зазимье село свет новый массив везде природа

Зазим'я

Поскаржитись
1 499 $
26 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 січня 2025, ID: 3498386
Характеристики
  • Площадь участка 7 соток
Опис
Продам участок в селе Зазимье в новом массиве свет соседи везде природа тупиковый район земля чернозем. Участок на высоте ровный квадрат со свои широким заездом со всех сторон природа свет от детек. Участок под строительство документы готовы!
Зворотній зв’язок
Женя
офлайн
Схожі оголошення
УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Київ 3
    12 000 $
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації!
    Київ
    УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Макарів 3
      120 000 $
      УНІКАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЯ: 3 ГА У СОСНОВОМУ ЛІСІ Велика лісова ділянка з комунікаціями 24 км від Києва. Локація: с. Осиково (Фастівський/Бучанський район), 24 км від КП. Ділянка в оточенні вікового соснового лісу. Прямо через дорогу від діючого елітного КМ Swisstown. ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНО ДЛЯ ЗАБУДОВНИКА? Цільове призначення: Під житлове будівництво. Повністю розроблено генеральний план під котеджне містечко. Газифікація: На ділянку вже заведено газ середнього тиску. Електрика: Готовий та затверджений проект на 4 МВт. СУПЕР-ЦІНА: 500 USD / сотка (Найкраща пропозиція в локації для такого об'єму!) Загальна вартість ділянки (300 соток): 120 000 USD. Маємо інші цікаві пропозиції та ділянки різної площі у цій локації! +380973562483 (WhatsApp)
      Макарів
      Участок 2 гектара в Харькове! Асфальт. подъезд! Недорого Харків 3
        30 000 $
        Цена снижена! Участок 2 гектара в Харькове ( район ХТЗ, просп. Индустриальный). Приватизированный, целевое назначение- сельхоз. ОСГ ( не пай). Подъезд асфальтированный. Идеально под бизнес- идеи ( логистику, складское, производственное, сельхоз. и т.д.) Цена- экв. 30000. С торгом! ( есть возможность приобрести рядом ещё 2 га). 067-984-19-63, 050-557-90-11
        Харків, Індустріальний