1  / 8
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 1
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 2
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 3
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 4
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 5
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 6
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 7
Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній  квартирі - фото 8

Підселення хлопця у кімнату у двокімнатній квартирі

Львів, Залізничний

Поскаржитись
5 500 грн.
100 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 26 лютого 2026, ID: 4792495
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Тип дома Гостинка 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Центр города, Отделение почты, ЖД станция 
Опис
Візьму на підселення порядного хлопця віком 20-25 років . Квартира без власників, знаходиться у районі "Семицвіт" близько до ж/д вокзалу та 10 хв. до центру міста. Цокольне приміщення. Оплата 5500 грн
Зворотній зв’язок
wonderhouse73
офлайн