1  / 9
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 1
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 2
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 3
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 4
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 5
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 6
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 7
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 8
Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк - фото 9

Перша здача ЖК Центральний 2 з гардеробом та видом на центральний парк

Ірпінь

Поскаржитись
22 000 грн.
500 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 12 березня 2026, ID: 4840463
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 44 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 16 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Здам в оренду євро-2к квартиру 44м² в ЖК Центральний 2 (будинок 3/5)

В будинку працює опалення та ліфт при відключенні світла

Ремонт новий, ніхто не жив, максимально укомплектована для довгострокової оренди

Кухня-вітальня 19м² з теплою підлогою, зонована під кухню та вітальню з диваном для відпочинку.
Холодильник вмонтований, також в комплектації посудомийка та мікрохвильова піч з духовкою, інтегровані в кухонні меблі.

В санвузлі душ без дешевих піддонів, в рівень з плиткою, дзеркало з підсвіткою, електросушарка та шафа для зберігання хімії. Додатково тепла підлога.

Кімната з двоспальним ліжком, телевізором та окремою гардеробною.
Вигляд з вікон — звісно ж, на хвойний парк.

Комплекс закритого типу з консьєрж-сервісом та підземним паркінгом під кожним будинком.
Уся необхідна для комфортного життя інфраструктура в пішій доступності.

Для проживання віддамо перевагу 1 людині, парі без тварин.