1  / 7
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 1
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 2
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 3
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 4
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 5
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 6
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина). - фото 7

Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина).

Крюківщина

Поскаржитись
12 900 грн.
379 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 23 березня 2026, ID: 4867098
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 34 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Так 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Охраняемая территория 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
Опис
Перша Здача. Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК Благород (с.Крюківщина, вул. Богуславська,2).
Загальна площа 34 кв.м,
Відмінний стан. 7 поверх 10-поверхового будинку.

Нові меблі та нова побутова техніка в наявності.

Кімната 15 кв.м.: двоспальний розкладний диван, простора гардеробна з полицями та вішаками, кондиціонер.

Кухня 10 кв.м: варильна поверхня, холодильник двокамерний, пральна машину, витяжка, вбудованні меблі, обідній стіл зі стільцями.

Ванна 4,5 кв.м: встановлено ванну, унітаз, умивальник.
Теріторія ЖК доглянута, охороняється, є паркінг.

Зупинка громадського транспорту біля ЖК, до метро "Теремки" 15 хвилин.
Безпосередньо поруч знаходяться супермаркети АТБ, Фора, NOVUS, вантажне відділення Нової пошти, EVA, кафе, магазини.
Вартість оренди:12900 грн. на місяць + комунальні послуги+залогова сума в розмірі місячної орендної плати+послуги рієлтора (50% від місячної орендної плати).
Зворотній зв’язок
0968497846
офлайн