1  / 11
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 1
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 2
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 3
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 4
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 5
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 6
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 7
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 8
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 9
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 10
Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади» - фото 11

Перша здача 2х кімнатноі квартири «Приморські сади»

Крижанівка

Поскаржитись
18 500 грн.
411 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 травня 2026, ID: 5034807
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
Опис
Пропонується в довгострокову оренду світла двокімнатна квартира площею 45 кв.м в новому житловому комплексі «Приморські Сади». Це перша здача після завершення ремонту, у квартирі раніше ніхто не проживав, всі меблі та побутова техніка нові. Зручне планування: дві окремі житлові кімнати та кухня. До будинку підключений генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфта, а також стабільну подачу води та тепла в автономному режимі 24/7. Встановлено два кондиціонери (по одному в кожній кімнаті), телевізор, бойлер та пральна машина. Житловий комплекс має закриту територію з цілодобовою охороною, що створює безпечне середовище для мешканців. Квартира здається від власника без додаткових комісій. Шукаю порядних орендарів.(домашня тваринка під питанням)

Ціна за перший місяць + завдаток. Оренда від власника.
Зворотній зв’язок
Олександр
офлайн