1  / 14
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 1
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 2
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 3
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 4
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 5
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 6
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 7
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 8
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 9
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 10
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 11
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 12
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 13
Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград - фото 14

Перша здача 2-квартира Уласа Самчука 30Г Стоград

Рівне

Поскаржитись
18 500 грн.
336 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4979236
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 12 м2
Закрита територія
Чудове розташування близько до Центру і до ТЦ Чайка

Квартира в процесі до укомплектування - буде духова шафа та 2 тумбочки біля ліжка

- телевізор
18500+кп - оплата за 2 місяці
Комісія ріелтора 50% просто огляд 100грн
Зворотній зв’язок
Роман - Ріелтор
офлайн