1  / 14
Оренда виробничого приміщення. - фото 1
Оренда виробничого приміщення. - фото 2
Оренда виробничого приміщення. - фото 3
Оренда виробничого приміщення. - фото 4
Оренда виробничого приміщення. - фото 5
Оренда виробничого приміщення. - фото 6
Оренда виробничого приміщення. - фото 7
Оренда виробничого приміщення. - фото 8
Оренда виробничого приміщення. - фото 9
Оренда виробничого приміщення. - фото 10
Оренда виробничого приміщення. - фото 11
Оренда виробничого приміщення. - фото 12
Оренда виробничого приміщення. - фото 13
Оренда виробничого приміщення. - фото 14

Оренда виробничого приміщення.

Чернівці

Поскаржитись
54 000 грн.
180 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 липня 2025, ID: 4042499
Характеристики
  • Расположение в жилой доме 
  • Общая площадь 300 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Ні 
  • Так 
  • Так 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Опис
Здаються в оренду виробниче приміщення по вул. Жасмінна, 3а! Пропонуємо приміщення різної площі: від 20 м² до 300 м², ідеальні для бізнесу будь-якого формату. В наявності 5 приміщень, які можуть бути теплими або холодними залежно від ваших потреб. При потребі також можуть бути приміщення, площею 20 м² до 300 м² та приміщення, площею від 17 м² до 50 м².
- Електроенергія 64 кВт
- Відсутність газу
- Є підвальне приміщення
- Приміщення вільні для оренди, перегляд можливий за домовленістю.

Вартість оренди: 180 грн за м². Зручне розташування та різноманітні варіанти для вашого бізнесу!
Номер оголошення на сайті компанії: RC-204-112-LX.
Зворотній зв’язок
Сопівник Олександр
офлайн
Схожі оголошення
Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Луцьк 7
    50 000 грн.
    Оренда складу з кранбалкою та високою стелею Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 420 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок сусідніх приміщень, див. планування.) - розміри: 12х35,5 м (12х48м всього) - висота: 7 м - санвузол - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - може заїхати в середину TIR - е-потужність 35кВт на території - кранбалка 3т Вартість оренди - 120 грн за м.кв. Ольга Синиця
    Луцьк
    Оренда складу з рампою Луцьк 5
      22 000 грн.
      Оренда складу з рампою Характеристики: - Ранкова, 1 - площа складу бл 180 м.кв. (можливе збільшення площі за рахунок цокольного поверху, див. планування.) - парковака на більше як 12 авто - може розвернутись TIR - рампа - е-потужність 35кВт на території Вартість оренди - 120 грн за м.кв.
      Луцьк
      Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая Дніпро 4
        5 000 грн.
        Сдам помещение под тихий офис ул. Старокозацкая-ул.Троицкая, 2 эт., выполнен ремонт, есть интернет, сигнализация,видео наблюдение, с/у, парковка.
        Дніпро, Шевченківський
        офлайн
        Сопівник Олександр
        На сайті з 16 квітня 2020